dünya sözlük'ün şaka maka iyi bir yer olması

içten içe hissetmeye başladığım durum. nazar ederim korkusuyla dilim söylemeye varmıyor ama ben sanki keyif almaya başladım buradan. en azından sol framede seksli freud'lu bir başlık henüz göremedik nihayet. buna binlerce şükür.

oldu oldu... sarmaya başladı beni burası.
emeği geçen herkese teşekkürler. yalnız site tasarımı ve ara yüzü biraz daha kullanıcı dostu olursa yerim ben bunu. sabaha bırakmam.
devamını gör...
yazar arkadaşların aklı selim insanlar olmasından mütevellit gibi geliyor bana.

yoksa moderasyon istediği kadar dikkat etsin, trollük adı altında aşağılık entry' ler başlıklar açanları.

bir şekilde sözlüklere üye olup kısa da sürse insanın yazma hevesini kaçırabiliyorlar.
devamını gör...
şu bildirim zımbırtısını saymazsak iyi bir yer bence de.
tıklayınca görüyorum zaten, tekrardan gir hepsini okudum diye işaretle filan baya zalımlık.

ben sevdim sizleri. tanısanız siz de beni seversiniz aslında ama işte azcıcık daha inançlara, seçimlere saygılı olsanız tadından yenmeyecek.

herhangi biri sizin gibi düşünmediğini açıklayan bir tanım yazınca, başlığa değil de o tanıma cevap niteliğinde tanımlar filan insanı soğutmuyor değil, noluyoruz yahu diyor insan.

azcık daha sakin, ılımlı olursanız daha şahane bir yer olur bence.
devamını gör...
bir kaç tane eksik özelliği dışında harika bir yerdir. mesela sol frame'i açma, kapatma butonu falan olmalı. başlık üzerinde gözden uzak yazarları görüntüleme özelliği getirilmeli. böylece her dafasında sözlükten çıkış yapmak zorunda kalmayız. ya da engellediğimiz yazarlar bizim yazdığımız girileri göremesin. hiç kimse doğruları ve gerçekleri yazdığı için başkalarınca haksızlığa ve adaletsizliğe uğramamalı.
devamını gör...
hemfikir olduğum başlık, yeni katılmış olmama rağmen çabuk ısındığım,artı eksi oy kaygısı olmadan ,kimseyi de tanımadığım için ohh temiz temiz yazdığım yer..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar