dünya sözlük yazarları

#sözlük 

cogito sözlük yazarlarına kurban olsunlar dediğim yazarlar bütünü. böyle bi kendini beğenmişlik sonradan görmelik ona buna sataşma neyse daha fazla arkalarından konuşmayayım.
devamını gör...
benim de içinde olduğum grup. oysa ne başvuru yaptım ne başka birşey.

cogito'ya girecektim kapanmış ve bura açılmış. bi deneme yaptım, aaa girebiliyorum. enteresan.
devamını gör...
vefalıdırlar. dün geceden beri bunu neye borçluyuz acep diye düşünmeden edemedim. farkettim ki, kıymeti kendinden menkul. bizim borçlu alacaklı tarafımız yok. kendisi kıymetli olanlar, kıymet veriyorlar o kadar. yani sözlük ayna olmuş hepsi bu.
devamını gör...
darbe gecesi bazılarının yazdıklarına şahit olduktan sonra açıkça söyleyebilirim ki bazıları adam gibi adamdır. özellikle iki tanesini gözüme kestirdim Allah korusun benzer bir durum olursa hemen onlarla örgütlenmeye gidicem, savaşa bile gidersin bu arkadaşlarla. Allah onlardan ve onlar gibi olanlardan razı olsun.
devamını gör...
bir kısmı da nöbet tutmaktan burayı ihmal etmiş olabilir. insanlar burasının dışında başka mecralarda da gayret ediyordur. olaylar o kadar hızlı gelişiyor ki nereye koşturacağını şaşırıyorsun. birleşik/bütünleşik şer odaklarına karşı elinden geleni ardınıza komayın gençler. elinizden ne geliyorsa artık..
devamını gör...
( #5592194 )

beni utandırdılar. bu kadar hareketlilik beklemiyordum1 bi tepki verin deyü feryad figân ettim, inecekmiş gibi yapıp da yerinde kımıldanıp duran, ayaktaki yolcuya ümit veren ama son durakta inen yolcu gibi davrandılar adeta.

edit:
devamını gör...
maalesef yardırarak yazmak ve içini dökmek yerine bir cümlelik yahut bir bakınızlık entrylerle kısa yoldan laf çakma, nakavt yöntemine gitmektedir ekseriyeti. ben dahil. ama bu gidişten "salt sıkıldığım için" herhangi bir etik veya düzen amacı gözetmeden sâfî dürtme amacı ile ortamı uzun, tartışmacı entrylerle provoke edeceğim. aha bunu da burdan bildirerek sivil itaatsizliğin şartı olan "ilan"ı gerçekleştirmiş oluyorum. provokatör moderatörlük is coming... r u ready.....
devamını gör...
çok sayko insanlar. böyle deli gibi yapıyolar kendilerini. ben gülüyom bu yazarlara hep. tartışmaları kavgaları çok tatliş. böyle uzaktan izleyip lan ne adamlar var cümlesindeki adamlar bu yazarlar. Allah müstaklarını versin.
devamını gör...
yeniliğe kapalı, tutucu ve ay ku seviyeleri bir miktar normalin altında. hiç nazik ve ince ruhlu değiller. düşüncelere karşı hoşgörü yok ve tartışma alışkanlığı yok. inatçı ve öfkeliler. ama iyi insanlar *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar