sabahleyin hastalıktan yerimden kalkamaz haldeydim; üşüme, korkunç baş ağrısı öksürük halsizliğin fizik bulmuş hali ve bolca acı. tabiri caizse nefes alamıyordum ağrıdan. ama kahretsin ki nalet sınav da saat 10:30 daydı. evden 1.30 saat süren yolculuk gözümde deli büyüdüğü halde kıytırık sınava gittim. bu benim için çok büyük bir ilerlemedir.yem çuvalı gibi oturduğum yere yığılarak ıhhlayrak vahlayarakta olsa kahrolası sınava girdim ve geri geldim. sizin için önemsiz ve küçük bir adım gibi görülebilir ama acılar içinde yuvarlanan benim için büyük bir adım.

işin havalı tarafı ise benim bir huyum acıdan gebersem de ilaç kullanmıyorum. bu da enaniyetimden kaynaklanıyor olabilir.
devamını gör...
okula bi saat geç kalınca, başlangıcını yakalayamadığım için devamına da adapte olamam diye derse girmeyip bi köşede tezle ilgili makale okudum. bu sırada ders bitip dersin hocası önümden geçerken kafamı öne eğdim başörtümle oynuyormuş gibi yapıp yüzümü kapatmaya yeltendim. ne oynadığımı ben de anlamadım. utanıyordum sözlük.. sonra adam beni görmedi ve gitti..... burada havalı olan kısım neresi tam anlamadım ama neyse.
devamını gör...
sabah 07.10 üsküdar-eminönü vapurunda vapurun en üstüne çıkıp orada bayağı havalı (soğuk havalı) bir oturma yaptım. galiba şuan hastayım...
devamını gör...
tam lavabodan çıkacakken sifonu çektim. bugüne has değil de genel olarak yapılan havalı bir eylemdir. bi an kendini polat alemdar tiplemesi zannedersin. çok zevkli bi de çıkarken rüzgar gibi çıkcaksınız ki o havaya giresiniz.
devamını gör...
paraya kıyıp taksiyle eve gitmek. bugün yaptım bunu. 30 dakika boyunca otobüs bekledim. otobüs geldi gelmesine de hemen arkasında usulca bekleyen taksi kanıma girdi arkadaş. bi ona bi buna baktım. gideceğim yer 25 km uzaklıkta. otobüs 3 lira taksi 45 lira hmmm. önce güldüm sonra bastım parayı.
devamını gör...
fırında palamut yaptım. fırın tepsisinde. içine patates, soğan, havuç, limon ve sivri biber koyarak. yağ olarak zeytin yağı kullandım. sonra yanına kırmızı soğan salatası yaptım.
yufka ekmeği ile mideye götürdüm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar