az önce gelirken caminin avlusunda iki üç yaşlarında bir bebe gördüm. oturmuş avlunun ortasına önünde bir tas buğday, kuşlara atıyor. dört bir yanını kuşlar çevrelemiş. ne güzeldiler ya sabah sabah. onların muhabbetini izledim durup.
devamını gör...
bir sebebi yok ama sebepsiz bir mutluluğum var. sebebini biliyor olmama rağmen bilmiyormuş gibi davranmak istiyorum. şu anda bir sevinç dalgası geldi yine bak, ikizler burcunun ruh halini nasıl anlatayım ben şimdi? *
devamını gör...
sabahları işe giderken yiğenim tarafından uğurlanmak. gerçi o saatde kalkmaması lazım kısçenin ama sabahları erken kalkıyor. bir gülüşüde mutlu olmak için en güzel sebep benim için.
devamını gör...
mutluluk,sevinç,huzur,mutsuzluk,heyecan,keyif,üzüntü,hüzün,dert,rahatlama gibi kavramların ayrımı bende birbirine yakın olanlar için diyorum net değil ve sanırım o yüzden şuan için en azından ,hangi hal içindeyim bilmiyorum.
devamını gör...
anlatmayın dediğimdir. evet insan mutluluğunu paylaşmak istiyor ama içinde tut yahu demeli insan kendine. biraz içinize doğru mutlu olmayı öğrenin. dengeli yaşayın lan azıcık!**
devamını gör...
şöyle bol artı alabilecek mutluluk sebebi olsun isterdim. anlatınca insanları gülümseten mutlu eden hikaye türü bir olay ama yok. harbiden bir şey yaşamadım.

ama kuru fasülye ve pilav yedim bugün. ve mutluydum. *
devamını gör...
ude'den yazımı yazdım kaydettim, ohh bu da bitti diye sözlükte aylaklık yaparken şu yazıya son kez bir göz atayım dedim o da ne ude hata veriyor belge kaydedilirken bir hata oluştu şeklinde. kurtarmak için elimden geleni yaptım başarılı olamadım. şimdi yeniden en baştan yazmam gerekiyor. mutluluk kısmı beynim en azından yerinde duruyor o da uçsaydı seyreyleyin o vakit cümbüşü.

zira beyin yerinde yoksa sıkıntı bu saatte herif nereye gidecek, tuvalettedir ya da... neyse en kötüsünü aklınıza getirmeyin.
devamını gör...
bugün bir video izledim. bulaşık deterjanı ile yıkanan kadın videonun adı. önce şaka gibi bir şey sandım.

videoyu izleyince kadının çocukken sık sık boğaz enfeksiyonu geçirmiş olması sonucu obsesif kompulsif bozukluğu olduğunu öğrendim.

sonra düşündüm. hani ne dramlar var . ben sağlıklı olduğum için mutlu oldum. ben de takıntılı bir insanım ama elimi deterjanla yıkamak veya 4 saat suda kalarak banyo yapmak gibi değil.

mesela diyelim mavi bir kalemim var. diğer 1 milyon kalemin yanında normal bir kalem. bunu arayıp bulamadım diyelim. bulana kadar evi talan ediyorum.

yani başka kalemle yaz olsun bitsin değil mi. mantıklı olmadığını bilsem de bulana kadar içim rahat etmiyor . bir kelimeyi anlamadım diye filmi durdurup sözlük sözlük burada bu ne anlamda kullanıldı şimdi diye takıp filmi unuttuğum olmuştur.

benim takıntılarım hiç değilse hayatımı etkilemiyor. kadın 28 yıldır evime kimse girmedi dedi. su içerken bardağa dokunamıyor. çorap giyiyor eline.

Allah şifa versin. beyninde bir merkez var. oraya pil takacaklarmış.

zindan adasında akil hastasi di caprio abiyi buz kiracagi ile deliyorlar bu durumda eski uygulamada .spoiler olmasın şimdi neyse.

bilim güzel şey. Allah aklımızı korusun.kimseye muhtaç etmesin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar