şimdi ben 3 5 kuruşlukta olsa iddaa oynayan adamım.kazandığım parayı tekrar yatırıp batırmak yerine bağış yap butonuna aktarsam nolur ki?
devamını gör...
şu geçmişte yapılmış olan mahlas değiştirme işlemi ne zaman tekrarlanacak eski mahlasımı özledim ben ühüü.not:bir daha değiştirmeyeceğim söz.
--- alıntı ---

mahlas değişimi
es'selam cogito ahalisi!

mahlas değiştirme paneli yapılmıştır. dileyen herkes bana mesaj yoluyla ulaşarak mahlasını değiştirebilir.

saygılarımla
derviche moderne (25/5/2013 16:18)

--- alıntı ---
devamını gör...
kadinlar ya da erkekler hakkinda kesin genellemeler yapanlarin etraflarindaki insanlari merak ediyorum:

erkeklerin cogu okuzdur hih diyen tipler ve kadinlarin cogunun kafasi bir seye basmaz diyenler.

cidden nasil insanlar var sizin etrafinizda? yazik ya la size.
devamını gör...
gözümüz nesnelerin yansıttığı ışığın frekansına göre renkleri algılıyor. ancak yapısal bir bozukluktan dolayı halk arasında xx diye bilinen rengi aslında yy gören biri, ailesinden öğrendiği üzere gördüğü şekilde değil xx olarak adlandırmaya devam edecek. ailesi de onun yanlış gördüğünü hiçbir zaman anlamayacak. çünkü o rengin adını o şekilde öğrenmiş olacak.

tam olarak renk körlüğü ya da sapaklık gibi bir durumdan bahsetmiyorum, mesela ben siyahı tüm ömrüm boyunca sarı görsem ama sarının rengini bana siyah diye öğrettikleri için hep siyah desem. yanlış gördüğüm olası bir frekans algılama sorunu ortaya çıkana kadar anlaşılması mümkün değil gibi geliyor bana.

bu böyle mi sahiden acaba, insanların farklı renklerden hoşlanıyor olmalarının nedeni bu farklılıklardan kaynaklanıyor olabilir mi ha sözlük?
devamını gör...
- 'murat ülker, son 13 yıldaki türküye'den hızlı büyümesini akp projesine borçluyken, şimdi n'oldu ki hdp'nin sloganını şakır oldu? '
devamını gör...
kendisine 5 sene önce en son soru soran kişi olarak esefle soruyorum; burdan bulaşıyo mu şimdi social distancing mistınsing diyolla napalım en fazla iki üç kişinin yazdığı başlıklara mı girelim kalabalık başlıklardan uzak mı duralım yoksa bu latifelerin vadesi doldu mu falan filan?
devamını gör...
covid-19 olmuş muyumdur?

olmadıysam bile bunun fobisi gelişti sanırım artık, sürekli boğazım acıyor ya da ateşim yükseliyor gibi hissetmeye başladım.*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar