dünya yardım

#özgürler 

yardımsever dünyalıların yardıma muhtaç dünyalılardan yardımlarını esirgemediğini gözler önüne sermek için altında bir araya gelinen çatı.

pek mühim talep: sevgili dünya sözlük sakinleri ödevim için hazırlamış olduğum anket ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var. vakit ayırıp doldurursanız hayır duamı alırsınız. şimdiden teşekkürler.

anketin linki : https://tr.surveymonkey.com...
devamını gör...
yardım gerektiren bir vukudur.
var mı ?
engelli çocuklar için bir tiyatro oyunu yazıyorum... yazdığım metini tiyatro kuruluşlarından birisi , beğendi kabul ettiğini, oynatacaklarını söylediler. ama çok tıkanıyorum, yardım edebilecek var mı ?
hem engellilerin hem ailelerinin, hem de önyargılı kimselerin gözünden yazmaya çalışıyorum. ama tıkandığım noktalar var, yardım edebilecek var mı acaba ? yazmama... prim amaçlı ya da her hangi bir şeyden değil çevrem de cidden engelli insanlar var. burdan kazanılan para da engelli çocuklar için harcanacaktır. senaryoda da ikimizin adı geçsin. yardım edenle.
kanıtı :
devamını gör...
antalya medical park hastanesine özellikle 0 rh+ ve ab rh+ kan ulaştırmamız lazım. diğer gruplardanda olursa hastane takas ediyormuş. duyarlılığımıza güveniyorum.
devamını gör...
burs verecek vakıf kurum dernek aranıyor.
2 kardeşime sıfır maddiyatla bakmak durumundayım belirsiz bir süre boyunca.
anne baba yardım edecek bir yerde değiller.
ilgililere sunulur.

acı edebiyatı yapıyorum sanan Allah aşkına başka başlığa geçsin.

edi:sanırım burs veren vakıflar için aynı zamanda okuduğumu da belirtmemde yarar var.
devamını gör...
demiştim ama bu durgunlukta demede gene fayda var.
12-17 yaş arası çocuklar için burs veren dernek vs bakıyorum bilen varsa yardımcı olursa iyi olu.
bir de bu sosyal yardımlaşma neye göre hareket ediyor?
mesajlayın.
devamını gör...
yazarlar arasında facebook reklamları konusunda bilgi alabileceğim bir kişi var mıdır acaba. varsa eğer piştlerse sevindirir.
devamını gör...
ingılizce sunum yapıcak bi mağdur arkadaşınıza yardım etmek isteyen gönüllü sözlükçüler, basit bi konu bulmakla birlikte yaratıcı konulara ihtiyacım var.
devamını gör...
nereye yazacağımı bilemedim en iyisi buraya yazayım. sözlük ben de donup kalıyor özellikle mesaj atmaya kalktığımda. sürekli çıkış yapıp giriyorum bir tek ben de mi var böyle bir sorun desem birkaç kişi de aynı şeyi dedi. bilen varsa bilgilendirse çok güzel olacak.
devamını gör...
hacılar benim bilgisayarda sürekli ''windows sabit disk sorunu algıladı'' diye bir şey çıkıyordu. neyse, bir programla test ettim; orada da ''spin up time failed'' diyor. şimdi anladığım kadarıyla devirde bir sorun var. ne yapmak lazım?

edit: moralimi bozmayın lan! bir şey olmasın diye dua etmekle meşgulüm şuan. cipiu abiye de çok teşekkür ederim. regedit'ten uyarıyı kapatıp, çökmesini bekleyeceğim artık.
devamını gör...
muhtemelen hdd tune programı ile yapılan testin sonucunda spin up hatası alınmıştır.

hdd içindeki verilerin yedeğini al. bir sabah ansızın hadi bana eyvallah diyebilir.

ama demeyebilir de. burda odaklanacağımız sabit disk bir hata algıladı hatası. yapacak bir şey yok. gittiği yere kadar kullanılacak. çünkü fiziki bir arızadan bahsediliyor. tecrübelerime göre hdd hiçbir şey olmadan yoluna devam edebiliyor veya bir gün durabiliyor.

hata rahatsız edici boyuttaysa iki yoldan kapatılabilir. birincisi bios üzerinden smart özelliğini disable etmek.

ikincisi ise regedit üzerinden kapatmak.

regedit'e gir. orda izlenecek yol;
[hkey_local_machıne\software\microsoft\windows nt\currentversion\diskdiagnostics\fallbackpolicy]

burda fallbackpoliciy değeri 2'dir. bu değeri 1 yapmak hatayı uyarısını tamamen kapatmaktır.

son olarak bunlar geçici çözümlerdir. bu hata fiziki bir arızaya işarettir. format at veya disk birleştir tavsiyeleri hiçbir halta yaramaz.

son olarka hayırlı forumlar.
not: özelden banka hesap numaramı yolluyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar