dünya yardım

#özgürler 

yardımsever dünyalıların yardıma muhtaç dünyalılardan yardımlarını esirgemediğini gözler önüne sermek için altında bir araya gelinen çatı.

pek mühim talep: sevgili dünya sözlük sakinleri ödevim için hazırlamış olduğum anket ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var. vakit ayırıp doldurursanız hayır duamı alırsınız. şimdiden teşekkürler.

anketin linki : https://tr.surveymonkey.com...
devamını gör...
yardım gerektiren bir vukudur.
var mı ?
engelli çocuklar için bir tiyatro oyunu yazıyorum... yazdığım metini tiyatro kuruluşlarından birisi , beğendi kabul ettiğini, oynatacaklarını söylediler. ama çok tıkanıyorum, yardım edebilecek var mı ?
hem engellilerin hem ailelerinin, hem de önyargılı kimselerin gözünden yazmaya çalışıyorum. ama tıkandığım noktalar var, yardım edebilecek var mı acaba ? yazmama... prim amaçlı ya da her hangi bir şeyden değil çevrem de cidden engelli insanlar var. burdan kazanılan para da engelli çocuklar için harcanacaktır. senaryoda da ikimizin adı geçsin. yardım edenle.
kanıtı :
devamını gör...
antalya medical park hastanesine özellikle 0 rh+ ve ab rh+ kan ulaştırmamız lazım. diğer gruplardanda olursa hastane takas ediyormuş. duyarlılığımıza güveniyorum.
devamını gör...
burs verecek vakıf kurum dernek aranıyor.
2 kardeşime sıfır maddiyatla bakmak durumundayım belirsiz bir süre boyunca.
anne baba yardım edecek bir yerde değiller.
ilgililere sunulur.

acı edebiyatı yapıyorum sanan Allah aşkına başka başlığa geçsin.

edi:sanırım burs veren vakıflar için aynı zamanda okuduğumu da belirtmemde yarar var.
devamını gör...
demiştim ama bu durgunlukta demede gene fayda var.
12-17 yaş arası çocuklar için burs veren dernek vs bakıyorum bilen varsa yardımcı olursa iyi olu.
bir de bu sosyal yardımlaşma neye göre hareket ediyor?
mesajlayın.
devamını gör...
yazarlar arasında facebook reklamları konusunda bilgi alabileceğim bir kişi var mıdır acaba. varsa eğer piştlerse sevindirir.
devamını gör...
merhaba arkadaşlar,

burma • arakan • doğu türkistan • halep • suriye • ırak'ta zulüm gören müslüman kardeşlerimiz için hatim kampanyası başlattık.

cüz almak isteyenler var mı acaba?
devamını gör...
ingılizce sunum yapıcak bi mağdur arkadaşınıza yardım etmek isteyen gönüllü sözlükçüler, basit bi konu bulmakla birlikte yaratıcı konulara ihtiyacım var.
devamını gör...
farz ve sünnet namazlar ile ilgili olarak bir sorum var. bu alanda bilgi sahibi olan birisi mesaj kutumu ork görmüş hobbit kılıcı gibi mavi mavi parlatırsa sevinirim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar