dünyaitiraf.com

#özgürler 

13181.
psikolojimiz gün geçtikçe bozuluyor, şu hastalık da bitsin gitsin artık. geçen gün bizim buradaki şok'tan italyan markası olan bisküvi-çörek gibi bir şey aldım. daha önce de almıştım ama şimdi hastalık mevzusundan dolayı sanki yerken hasta olacakmış gibi hissediyorum. tedirgin edici bir durum.

bu aralar iştahım açık, evde abur cubur ne bulursam yiyorum. hepsini aynı anda yemediğim sürece sorun yok, mümkün olduğunca da spordan önce yiyorum ki spor bittiğinde midemde hiçbir şey kalmıyor.

evdeyken herkes bir şeylere sardı. kimi yemek yapıyor, kimi kıyafet değiştirip duruyor, kimi kitap okuyor. ben de uzun zamandır doğru düzgün bi şeyler izlemediğim için birkaç dizi, film, vs izledim. değişiklik oldu benim için de.

kitaplığımda durmasını istemediğim bazı kitaplar var, hepsini ayırdım ama nereye vereceğimi bilmediğim için ortalıkta duruyor ve yer kaplıyorlar.

eskiden çok üşengeç ve tembeldim, mümkün olduğunda az hareket ederdim, koala ya da kaplumbağa gibi. kuzenlerim hala içimde bir kaplumbağa olduğunu düşünüyor gerçi.* neyse efendim, yaş büyüdükçe daha az üşengeç olmaya başladım, her konuda değil belki ama en azından odamı düzenleme, haftada 5 gün spor yapma, ortada bir iş varsa bitirme gibi işleri ertelemiyorum. iş konusunda zaten disiplinli olduğum için çalışma konusunu da buna ekleyebiliriz.

içimdeki yaramaz çocuğu dizginlemek çok zor. cidden bazen aklıma deli deli şeyler geliyor ama kendimi tutuyorum. çünkü gereksiz bir geyiğin içine girmenin lüzumu olmadığını düşünüyorum. son zamanlarda kendimi o kadar çok frenledim ki artık bu da karakterimin bir parçası sanırım.
devamını gör...
13182.
ses deneme ses bir ki üççç... deneme.. dı dı dı. pat pat pat ses geliyor mu? iyi. kaç zaman olmuş yazmayalı? bakayım: 5 ay olmuş. yazmayı unutmuş olabilirim. naber millet? hal vakit yerindedir inşallah. kibirli'nin keyfi yerindedir kesin. yeter ki sataşacak birileri olsun. kendi kendine covid-19 testi yaptığına göre canı biraz sıkılmış sanırım. neyse. 5 ay oldu yazmayalı. yazmayı unutmadım ama konuşmayı unuttuğum kesin. garip garip konuşuyorum millet anlamıyor. gerçi ben de öyle. virüs yüzünden hayat durdu ama biz evden çalışmaya devam. yatmak yok yola devam. anlatacaklarım bunlar da değil, yazmaya devam.

gittiğimden beri değişmedi hayat. 5 ayda ne kadar değişir ki zaten? ilginç olan şey bu süreçte ve öncesinde neyi unutmaya, atlatmaya çalıştıysam ısrarla karşıma çıktı. artık "bu olumlu yönde bir işaret olabilir mi" diye bile düşünmeye başladım ama bu da mümkün değil. çünkü giden gitti, kalan kaldı. yol bitti, tozu kaldı. neydi peki? azap mı? Allah kullarına zulmetmez, demek farklı bir şey var. işte bunu çözemedim ve çözemiyorum.

neyse önemli değil. sucuk yok ama herkese benden merhaba.
devamını gör...
13186.
instagram üzerinden gördüğüme göre amerikada yeni bir akım çıkmış. hatun kişileri oyun oynayan sevgililerinin yanına banyodan çıkıp anadan ürüyan yanlarına gelip trollük yapıyo.

bizde karantina günlerinde oyuna sardık ama babam gelip " biz çıkamıyoruz git 3-5 tane ekmek al" diye yanıma geliyor. şimdi onların karantinasıyla benim karantinam bir mi lan?!!
devamını gör...
13187.
bir sürü kronik hastalığı olan babamı “boğularak ölmek istemiyorsan evde kalmak zorundasın!” diye tehdit ettim. sabahtan beri evden çıkmıyor. pişman değilim.
devamını gör...
13188.
artılanan tanımlarımı görmek için 10 mesaj daha yazmam lazımmış. sırf o yüzden yazıyorum. ee daha daha nasılsınız?

edit: 2 tane daha kaldı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar