dünyaitiraf.com

#özgürler 

12708.
sevdiğim herkes gitti. kimisi ile yollarımızı ayırdık kimisi gerçekten uzaklara gitti. herkes gitti, ben kaldım. sevinçlerim, gülüşlerim, mutluluğum yarım kalmışçasına gittiler. melankolik bir havada değil gerçekçi ve akılcı bir havada yazıyorum. kendime çok üzülüyorum. önümü görememekten çok korkuyorum. bir şeyleri hayal veya umut edememekten çok korkuyorum. insanları gördüğüm konumda beni görmemelerinden yoruluyorum. anlayacağınız kendime çok üzülüyorum.
devamını gör...
12709.
hüzünlü, karamsar ruh halini anlatmak her zaman mutlu anlardan daha kolay olmuştur. bazen hüzün kokan arabesk itiraflarınızı okumak hoşuma gidiyor. ancak genelde umuttan, neşeden yana olduğumu itiraf ediyorum. nesine güleyim ben bu dünyanın diyebilirsin, hakkındır ancak "her yer karanlık karanlık pür-nur o mevki" şarkısıyla ömür geçmez, geçse de sağlıklı olmaz. o nedenle açını az biraz maviliklerine kaydır dünyalı. belki gülümseyecek bir iki manzara kalmıştır ha ne dersin?
devamını gör...
12710.
uzun zaman sonra sözlüğe gelip bir şeyler karalamak istedim ama eski eş dost arkadaşlarımın hepsinin ya bıraktığını ya da süresiz uzaklaştırıldığını gördüm. üzüldüm. nerde o eski dünya sözlükler..
devamını gör...
12711.
itiraf falan değil. sadece az önce yaşamış olduğum güzel anıyı paylaşmak istedim.
ki 5 yaşındaki küçük kardeşime alfabedeki harfleri bir yandan yazarak, bir yandan da seslendirerek öğretmeye, ezberletmeye çalışırken "timur yaz, yaz" diye tekrarlamaya başladı durmadan. ben de yazmak istiyor sanırım deyip eline kalemi verince "hayır sen yaz, yaz" dedi.
ne yazayım diye sordum ben de ve şöyle bir şey çıktı ortaya:
timur, anne, aziz, uffay*, baba ali, luna*, teyze, ay, sinek, araba.

yani sevdiklerinin tam sıralı listesi ve ben de babamın bir tık da olsa önünde 3. sıradayım *)). kabardım tabii akabinde. da kendi ismi en başı çekiyor ama..

abisi kılıklı narsist seni.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar