dünyalı

1. (Tematik)
kısaca insan ırkı. hayvanlar bu kategoriye girmiyor iletişim kuramadıkları için. çünkü aidiyet hisleri yok. hayvanları yarın marsa götür bırak "hayır biz dünyalıyız" diye isyan çıkarmazlar.

dünyalılar çok sıkıcı yaratıklar. o yüzden hepsinden uzaklaşmak lazım her birinden..
devamını gör...
4. (Tematik)
uzak durulması gereken ırk. bilinçaltları bir dolu çılgınlıkla dolu. bunlar iyi şeyler değil elbette. insan ırkının ayak basmadığı bir yerler olmalı sonra koşarak uzaklaşılmalı ama nereye.....
devamını gör...
11. (Tematik)
ne kadar orjinal ne kadar farklı. ne kadar da sözlükten bağımsız olağanüstü bir yakıştırma. bu son derece eşsiz kelimeyi bir dolaylı tümleç de kullanmka isterim yüksek müsadenizle: dünyalı uzak galaksilerde mal mal dolaşıyordu.
devamını gör...
19. (Tematik)
galiba her sakallıyı akp'li zanneden bir arkadaş. akp kim ola, tayyip kim be. işimiz olmaz. ama tabi öyle zannediyorum ki bunu kendisine anlatamayız. çünkü kendisi aşırı doz akp düşmanlığından nefes alamaz hale gelmiş. mesela röportaj başlığında sorduğu soru kafasının çalışma şeklini o kadar güzel vermiş ki. ben durum böyle deseydim bu kadar açıklayamazdım yani.

kafan çok güzelmiş güle güle kullan demekten kendinimi alamadım o derece.
devamını gör...
20. (Tematik)
sosyal medyadaki akp tepkisine karşı kendisini akp'li olarak tanıtmayıp entry girerek belli başlı yargıları insanların okumasını sağlayan akp beyinli sürüngenlerce negatif eleştirilen yazar.

hadi hadi canısı, ne olduğunuzu herkes biliyor emin olun. akp'li bir kafaya sahip olmak için orda burda "eeeey bilmem ne" diye bağırın demiyoruz tabii. din meyi ile sarhoş hale gelmiş bir kafanızın olması yeterince akp'li yapacaktır sizi. aynı nanenin laciverdisiniz yani, akp'li olmak için illa akp gençlik kollarından kart almanıza gerek yok. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar