dünyanın sonu

insan kendisini bir türlü ifade edemeyince hani. ve bu ölmekten beter. hem son diye bir şey yok denmesin lütfen, elbette yok ama bir çamura saplanmanın rezilliği baki!
devamını gör...
süheyl ve behzat uygur tiyatrosu tarafından sahneye aktarılan yeni komedi oyunu. oyun, 11 mayıs yani bugün saat 20.00 de başakşehir kültür merkezinde sahne alacak.

oyunda ziya, roman yazarıdır ve son eseri "dünyanın sonu" adlı romanını bitirmeye çalışmaktadır. bunun üzerine gelişen olaylar konu edilmekte.
devamını gör...
kendisinden çok bir şey beklenmemesi gereken. dünyanın sonundan bile bir şey ummamak lazım nihayet. hepsi hepsi bir film rulosu.

gerçek olamayacak ne tweetler yazdım.*
devamını gör...
dünyanın sonu dendiğinde bazı kimseler zannediyor ki bizim yaşadığımız dünya veya galaksi sadece yok olacak.

bundan yıllar öncesinden , amerikalılar, eğer dünyanın başına bir halt gelirse kıtlıktır, açlıktır veya en kötü ihtimal kıyamet, bizim başka gezegenlere topuklamamız lazım diye bir düşünce çıkardılar. hadi başardın diyelim anlayışa bak ki, sanki bu gezegeni yaratanla diğer gezegeni yaratan farklı da gezegen değiştirince kaçınılmaz sondan kaçacaksın.aynı devekuşu gibi, kafanı kuma sokmakla kurtuldum görünmüyorum zannetmek...

devamını gör...
14 ağustos 2015te vizyona giren kanada-abd ortak yapımı korku filmi. filmin orijinal adı afflicted.

--- alıntı ---

derek ve clif hayatlarının yolculuğuna çıkmaya karar veren iki yakın arkadaştır. planları dünyanın en uzak köşelerine gitmek ve hayatın tadını çıkarmaktır. ancak bir süre sonra bu gezi karanlık bir hal almaya başlar ve bu ikiliyi bunun kaynağını bulmaya çalışır.

senaryo, yönetmenlik ve de başrollerini derek lee ve clif provse’nin üstlendiği gerilim filminde ikiliye michael gill eşlik ediyor.

--- alıntı ---
http://www.beyazperde.com/f...
devamını gör...
ya ben galaksiler arası savaşta yer alırım, ejderyalar üzerinde aya falan gideriz, uzaylılar, robot, yapay zeka tokatlarız beklerken yarasa yiyen bi midesizin yüzünden zatürre'den öleceğimizi hiç tahmin etmemiştim. vallahi game of thorones finali gibi ya hiç beklenmedik rezillik imbd puanım 1/10 1 puanı da dünya üzerinde yüzümün güldüğü 15lık süre için verdim.
devamını gör...
dünyanın sonunu hazırlıyoruz, bütün birikmiş bilgiler gelişmişlik göstergeleri, daha çok refah bize o sonu yaklaştırıyor. geçmişten gelen rahat yaşama bilgileri ve sonuçlarına önlem alınamaması gelecektekilere haksızlık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar