dünyevi takvimhepimiz bir zamana göre yaşamaz mıyız hayatı?
hayatımız saniyeler, dakikalar, saatler, günler ve aylarla geçiyor.
zamanla yarıştığımız birbirini kovalayan şu günlerde, biraz olsun zamana renk katabilmek dileğiyle “dünyevi takvim” adını verdiğimiz ve bir sürpriz niteliğinde olan bu çalışma umarız sizleri mutlu eder.
bastırıp kullanabilmeniz için yatay a4 boyutunda hazırladık!
bu çalışmada çok büyük yardımları bulunan we born we play we die adlı yazar arkadaşıma da teşekkür ederim.

https://drive.google.com/op...
devamını gör...
çizimlerini, tasarımını herbirşeyini çok beğendiğim bir çalışma olmuş. emeğinize sağlık. muhtemel bastırıp kullanacağım bir yerlerde.
devamını gör...
emeğinize bereket, çok güzel olmuş. bunları bastırıp yaptırıp olası kermeslerde kullanılsa yada zirvelerde yada bir ilerisi ajanda şekli filan. tatlı hatıralar.
devamını gör...
çizimler çok kaliteli ama niçün bu kadar kasvetli arkadaşlar demekten kendimi alamadığım takvim. neşeli de insanlara benziyorsunuz ama... elinize, emeğinize sağlık.
devamını gör...
ekim cizimindeki kadını çok beğendim numarası var ise kendisini bir çay içmeye davet etmek istiyorum..

t: takvim şükela olmuş.
devamını gör...
emek verenlerin ellerine emeklerine sağlık. ancak bir öneri olarak özlü sözler yerinde böyle sözlük yazarlarının bir cümlelik filan vurucu, etkili tanımları v.s ile daha bizden kılınabilirdi. kitap evleri v.s yapıyor bunları. yanlış anlaşılmasın yerici bir eleştiri değil bu, kitap evlerinin v.s yaptığı işi çıkarmış olmak zaten başlı başına takdir edilesi bir emek. nacizane öneri benimkisi.
devamını gör...
acayip beğendim. zaten cartoon'un resimleri indirip indirip arkadaşlara atıyordum. çalışma efsane olmuş. keşke kalemine has görsellerin telifini falan alsa. yarın birgün biri keşfetse izinsiz alır da emekler zayi olur.
devamını gör...
tasarım efsane olmuş.
ama sözlerin olduğu kısmı naçizane şöyle düşündüm. ufak çaplı bir yarışma yapsaydık. her yazar 1 tane beğendiği sözü yazsaydı; ilk 12’si de takvimde yer bulsaydı... çok daha değerli olurdu sanki. belki 2019 önerisi olabilir bu.
devamını gör...
çok güzel düşündürücü bir çizim olmuş. dünya hali işte; sorumlu olduğun işin kendisi haline gelmek gibi. nedense aklıma "insan kendi kafesini taşıyan tek kuştur" kısa filmini getirdi bu çalışma.
devamını gör...
öncelikle, fikir cartoonpiyer'den çıktı, ben elimden geldiği kadar teknik kısımda yardımcı olmaya çalıştım, el emeği çizimleriyle, tasarım için fikirleriyle tamamen ona ait, şahsen de çok beğendiğim güzel bi takvim oldu. belki biraz son dakikaya sığdırmaya çalıştık, o yüzden çok fazla öneri alamadık. bu başlık altında herkes 2019 takvimi için önerilerini yazarsa, daha da iyisini ortaya koyabiliriz. şimdiden 1-2 güzel öneri var yukarıda.
devamını gör...
çok hoş olmuş, çok. herhalde tek bir çizim, üzerine bütün aylar vardır diyerek açtım fakat şaşkına döndüm bakınca. bildiğin uğraşmış, her bir ay için farklı bir tasarım yapmışlar. tebrik ediyorum. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar