trequartista kişisi gönül rahatlığıyla sahiplenebilir bu iticiliği. tek çabası sözlüğün daha kaliteli ve seviyeli bir yer olması için çabalamaktır çünkü. sözlükte her gün onlarca sonu "kız" ile biten başlık açılmaması için birilerinin feda edilmesi gerekirse trequartista iticiliği bünyesinde toplamaya hazır ve nazır bekliyor.

dünyanın bütün eksilerini verin bana, eksilerini diyorum, kan ve nefret kokan..

he zamanında biz de çok kız başlığı açtık fakat en azından "sabah uyanırken esneyen kız" vasatlığından uzak durmaya çalıştık.

referans tanım ve gizli ukde; (bkz: #493353)
devamını gör...
sözlüğün içerik kalitesinin ve fikri düzeyinin artması adına itici bir güçtür..

cogito sözlük için bu böyledir. zira bu platform reklam geliri amacıyla niteliğin niceliğe kurban edilip, temsilin ayaklar altına alınacağı bir yer değildir. olmayacaktır. bunun da böyle kalmasi icin şart olan bir iticiliktir bu.
devamını gör...
kadın gibi bir muammayı hiç bir otorite açıklayamıyor iken sözlükteki erkeklerin "kız" ile alakalı açtıkları başlıkların yüzlerce olmasının normal olduğunu kavrayamamış yöneticinin fevri hareketleridir. çeksin gitsin bu sözlükten. ben gızlarla alakalı yüzlerce başlık açmak istiyorum taam mıa.
devamını gör...
kuralsız yazan yazar iticiliğinden evladır.
şu müzelerin girişine asılan yazıları kimse okumaz,
sonra bir müze görevlisi, abuk subuk davranan kişilerin peşine takılır ve rahatsızlık verir.

etki tepki meselesi.
devamını gör...
bu sözlüğünde böyle bir garip yani var, yönetici idareci müdür herşeyle muhattap başlıklar açıp eleştiriler yazıyor bir yönetici egosu oluşmuş hatta şişmiş. kimse yanlış anlamasın bir kişiye yapılmış bir eleştiri değil bu hepiniz üzerinize alınabilirsiniz yönetici kişileri.
yeni yazar olmuş biri bir iki günde açılan başlıklarda kim yönetici kim sahibi anlar sözlüğün. neden anlasın? o adamın derdi o mu? keyifli vakit geçirmek istiyor sadece.
kurtulun artık şu kocaman egolarınızdan.
devamını gör...
sana sürekli ne yapman gerektiğini söyleyen anne disipliniyle eşdeğer olsa da sen yine 'ben her şeyi biliyorum' diyen evlat edasıyla dolanırsın.. yönetici hatırlattığıyla kalır.
devamını gör...
kurallara uygun olmayan bir şeyinizi görmüştür, uyarıyordur.
bir sonraki adım tanımızın/başlığınızın sansürlenmesi ya da silinmesidir. tekrarı halinde başka yaptırımlar da mevcuttur.
bu durum sadece yeni gelenlere özgü bir şey de değildir. kurallara aykırı davranan herkese yapılan bir uygulamadır.
devamını gör...
bu olmasa kalite olmazdı işte. veryansın eden kimse, sorun bir bakalım uludağdan neden gelmiş. uludağ gibi olmasın diye adamlar savaş veriyor. saygı duymak lazım mübarek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar