durun siz kardeşsiniz

gereksiz yere birbirine atışmalarda bulunan, insanları bucular ve şucular şeklinde ayırmaya meyilli arkadaşların açtıkları gereksiz başlıkların altına, yazmak isterdiğim diyeceğim hatırlatma cümlesi.
devamını gör...
13.
yeri ve zamanı önemlidir ;

- durun siz kardeşsiniz
+ abi fırın burası, ekmek yapıyoruz biz
- pardon yaa nikah dairesi ne tarafta
+ yan taraf abi
devamını gör...
türkiye sinemasının değişmez çile çektirme repliği.

izleyicilerine acı çektirecekler ya hani tam kavuştu derken "aaaa!" dedirtirler. çok şükür yemiyoruz bu numaraları artık ama şu zamanki muhtelif dizi ve filmlerde aynı sahneler dönüp duruyor. 3. bölümde bir sahneyi izlerken akabinde gelecek olayları 98. bölüme kadar götürebiliyoruz. biz mi süperiz yoksa yapımcılar mı çok kötü bilemedim.
devamını gör...
sol tarafta nickaltı savaşları çıktığında söylemek istediğim şey.
esasen hepimiz aynı taraftayız. ancak izlediğimiz yol, benimsediğimiz metodoloji farklı. kabul ederim ki bazen ben de kendimi kaptırıp kızıyorum ama boş be ciğerim. niye birden hümanist damarım kabardı da bu başlığı hortlattım onu da bilmiyorum doğrusu. sonra koz olarak kullanmayın oğlum. valla yeni bir laf bulmak zorunda bırakmayın beni. gerçi dün dündür bugün bugündür apıştırması var ya neyse.
devamını gör...
eski türk filmlerinde hep nikah masası geyiği olarak bilinen replik fakat bir gün biri bir filmde bir birinden habersiz 2 öz kardeşin kavgasında bu repliği şener şen gibi bir adama vererek bu repliği başka boyuta taşımıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar