duşakabinoğulları

ingiliz'in yaptığı şaklaban şapkalı törenlere iki gram laf edemeyen ittihat terakki torunlarını çok güldüren liseli oğullarıdır. zaytung önceden daha karakterli bir yerdi..
devamını gör...
pilavlıoğulları tarafından alaya alınan bir olay daha, tabi sizin tarihiniz nerelere dayanır bilemem. ya hakikaten bu adamların yatacak yeri yok bu ülkede.
devamını gör...
türklüğü bornozla temsil ettirmeye çalışanlarla dalga geçmekten ibarettir,
kimse türklükle böyle dalga geçemez
bornoz ne lan.
devamını gör...
soyismimin sol frame de ne işi var gerçekten ifşaa edilmeye başlandık mı.insan haber verir insafsızlar!!neyse bilinmedik bir soyismine sahip olmamız zamanın hamamoğulları ailesinden gelmemizden kaynaklanır.soyismi kanunuyla beraber türkçemize yeni kelimeler de girmiştir.soyismimi titizliğiyle bilinen milli şef ismet inönü bizzat büyük büyük dedeme layık görmüştür.ülkede bu soyismini kullanan aziz aileye mensup oluşumu sizden daha fazla saklayamıyıcam.türkler temiz millettir derken atalarımdan bahsedilir.ingiltere'lere kadar gidip o pis,gevur millete hamam kültürünü yayan atalarımın ruhu şad olsun.bir şereftir duşakabinoğulları soyismini taşımak. inşallah yakın bir zaman da yeni kuşak bir duşakabinoğulları ile jakuzioğulları'ndan bir kalender beyefendi dünya evine http://girecek.ee bu durumda seramikler seyran olucak derz araları çatır çatır çatlayacak. * * *
devamını gör...
bir devletin geçmişine ait izlerle kendini göstermesi, güzel. fakat lütfen estetik ve sanatsal bakmasanız bile mevzuya, tarihisel bakın. hazırlanan kıyafetler %60 kusurlu. madem böyle güç gösterisi ( evet bu güç gösterisidir. devlet ritüelidir) düşündünüz, iyi de ettiniz, koca devlet olarak amatör bir düzenlemeyle yapmasaydınız.
bir de başka devletlere kıyaslamakta gereksiz. müsamere çocuğu haline büründürüp ortaya çıkartırsanız, söylenenlere razı olacaksınız.
devamını gör...
ingiliz kraliyet sarayındaki kırmızı elbise giyimli askerler yaklaşık 600 yıldır aynı kırmızı elbise ve ayı postu başlığı giymektedirler. rütbeleri başlarındaki ayı postu şapkanın rengine göre değişmektedir. işin özeti ingilizlerin yıllarca kullandıkları elbisedir. keşke sadece osmanlı ve selçuklu askerlerinin elbiseleri kullanılsa ve topkapı sarayında var olan gerçek örneklerinden ilham alınsaydı. ayrıca zaten osmanlı ve selçuklu askerlerinin tören elbiseleri de var.
işi bilmeyen bir tasarımcının elinden çıktığı baya belli olan bir tasarım.
devamını gör...
hamamoğulları halkının kurnaoğlulları boyunun aşırı muhafazakar tutumu olan kırklanmaya karşı pür-i pak* bir isyanın sonucunda ortaya çıkmış farazi boydur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.