düşünce flörtü

filliyata dökülmeyen flört. bu flört kelimesini sevmiyorum bu yüzden hoşlanma diyeceğim. zihinde yaşanan hoşlanma duygusunun devamında belki de sarılma, gözlerine bakma, sesli ya da sessiz farketmeksizin süren uzun konuşmalar hayal edilebilir. iki kişinin din açısından şer'iliği, toplumda ise denkliği uygun olduktan sonra kimseyi entrese etmemesi gerekir. başlıkta detay verilmediği için algımın bana verdiği yetkiye dayanıyorum. fiziksel temasa geçmek için çabalamak yerine, uzakta olan ya da üst katında oturan bir sevdiğini kalbinin yanında aklıyla seven ve zihninde ona zaman ayıran kişinin bana işlediği kabahati smsle iletirseniz sevinirim.
devamını gör...
bir insanla aynı masada otururken konuşursanız ister istemez vücudunu da az çok görürsünüz hamamda olmasanız da bir fikriniz olur. gerçi artık teknolojik ürünler ile görünen aldatıcı da olabiliyor ama oraya girmeyelim.

sadece yazışıyorsanız düşünce ifade ediyorsanız sizin düşüncelerinizi çekici bulabilir karşı taraf ama bu nadir görülen bir durum zira zekaya aşık olmak ya da zekadan tahrik olmak çok sınırlı insana hitap eden bir durum.

ben mesela zeki kadın severim ama sonuçta bilim projesi hazırlamak için bir araya gelmiyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar