düzgoji

sanırım şu anda isveç'te olan yazar. benim de hayallerimden biridir iskandinavya ama gözüm yemiyor erasmus'u. kendisine başarılar diliyorum. arada isveç fotoğrafı atarsa da fena olmaz, hoşgelmiş sözlüğe...
devamını gör...
erasmus tecrübeleriyle bizleri aydınlatmaya devam etmesini umduğum yazardır.gerçi biraz daha yazarsa tam anlamıyla vazgeçeceğim gibime geliyor ama bakalım.

devamını gör...
paylaştığı erasmus notlarını baştan sona okudum. yazım stilini her yazıda biraz daha geliştirmiş olduğunu farkettim. bir günce olarak aldım kabul ettim. çok istifade ettiğimi de söyleyebilirim. her yazısının sonundaki dua talebine müspet manada buradan cevap bulabildiğine inancım tam.
ayrıca erasmus notları yerine dilerse "düzgojinin erasmus güncesi" şeklinde bir düzenleme yapabilirim. zira şahane bir günce tutuyor. bu yazılarının devamını bekliyor olacağım.
eğitim hayatında başarılar dilerim. litvanyalı ve koreli arkadaşlarına da selamlar.
devamını gör...
hepimizle birlikte dua eden kardeşimiz. vatanından uzakta. Allah sağlık sıhhat versin. dönüp dolaşıp geleceği ve sevdiği bir ülkesi var. ülkesi dualarla, çabalarlar düze çıkacak inşallah. umutsuzluk yok. Allah var.
devamını gör...
düzgoji naber erasmus nasıl? denilmek istenen yazar.
sanırsam az bir vakti kalmış, programın bitmesine seviniyor mu üzülüyor mu merak edilmekte.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar