e-kitap okuyamıyorum geyiği

son zamanlarda sıkça duyduğum bir savunma
mekanizması. freud yaşasaydı "bastırılmış pdf" adini verirdi belki. şimdi mevzuya gelelim. ille de selüloz olacak ben çizeceğim o kitabı karalayacam altını çizeceğim abigiller pdf okurken bunları yapabileceğini bilmiyor sanırım. gözü yoruluyormuş hikayesi ise beni hic tatmin etmiyor zira gunde ortalama 2 saat telefonla vakit geçiren toplumuz biz kimse kimseyi kandırmasın. izlenilen youtube icerikleri vs saymıyorum bile.

e-kitap okuyamamak sanki kitap okumamak icin bir bahane konumuna varmak üzere. illa ki selüloz olduğu icin daha keyifli ve sanatlı okuyanlar var inkar edecek değilim ama zamanında geri kafalı dediğiniz insanlardan bir farkınız kalmadığını düşünmüyor musunuz hic? ayrıca çalışma yaparken pdf'de ctrl f ile çok daha az yer okuyarak ciddi zaman kazancı sağlama sansınız var. ne bileyim yeniliğe kapalı olmayı sanat saymak komik bir argüman.
devamını gör...
ben birçok okumamı şu ekranlardan yapıyorum. işim gücümde burada oldugundan olsa gerek alıştım herhalde. çok daha fazla kaynağa aynı anda ulaşmamı, hızlıca not almamı kolaylaştırıyor. bilmediğim bir kelime ya da konuyla alakalı olarak başka kaynaklara ulaşıp derya deniz arasında kaybolup saatlerimi harcayabiliyorum. telefonumda dahi böyle okuma klasörleri oluşturmuş haldeyim. pdf'ler, web sayfaları vs. yolda izde hemen birini açıp sıkılına kadar okuyabilirim. alışkanlık ve mecburiyet meselesi sanırım.
devamını gör...
eldeki elektronik ekranların en önemli özelliği yaydığı sinyaller yoluyla insanın şakralarını bozmasıdır.

böylelikle özellikle istanbul ayasofya bölgesinin altına hapsedilmiş karanlık güçlerin tepe şakraya ulaşıp sözde tekrar göğe yükselmesi amaçlanır.

yani dokunduğunuz bu ekranlar cin yüzeyidir!

şeytan insanı topraktan gelen her şeyden uzaklaştırmak ister. yün seccadeyi plastik, ağaç kitabını cin enerjisine çevirmek, böylece insanı aslından koparmak ve rahmani enerjisini şeytani cin enerjisine çevirmek ister.

lütfen dokunmatik cep telefonlarınızı kendinizden ve çocuklarınızdan uzak tutunuz!

ayrıca ekitap lobicisi şeytani sözlük çetesinin oyunlarına gelmeyiniz!!!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar