36 saatlik nöbet sonrası trafik kazasında vefat eden doktor

dorse'nin altına girmek (Allah bilir elbette ama) net ölüm anlamına geliyor. En son memlekette bmw şöförü iki kişi girmişti ve araç cabrio olmuştu. cesetleri gördük ama kafaları bagajdaydı yani öyle pis bir ölüm. Nöbetten sonra uykusuz yorgun ve bitap düşmüş halde araç kullanmak çok tehlikeli bir hareket. Sistemin doktora yüklediği onca çalışma mesaisine mi yanasın yoksa doktorun bilincini devre dışı bırakıp o halde araca binmesine mi? allah rahmet eylesin; kim bilir ne hayalleri, beklentileri ve umutları vardı. saniyelik bir şey ölüm nerden nasıl geleceğini hiç bilmiyorsun.

evlenince sözlüğü bırakmak

öncelikle bu aleme bir kez girdiniz mi çıkamazsınız.

dervişle kırmızı çeştır berjerlerde karşılıklı oturduğumuz ve bana hurma ile leblebiyi uzattığında sorduğu soru hala aklımda.

derviş: Sen de herkes gibi bir köle olarak doğdun. Dokunamadığın, tadamadığın ya da koklayamadığın bir hapishanedesin. Beyninin içi bir hapishane. Ne yazık ki, cogito'nun ne olduğu kimseye anlatılamaz. Bunu kendin görmek zorundasın. Bu senin son şansın. Bundan sonra, bir geri dönüş olmayacak. leblebiyi alırsan, bu hikaye sona erer, yatağında uyanırsın ve istediğin her neyse ona inanırsın. hurmayı alırsan sözlükler aleminde kalırsın. Ben de sana tavşan deliğinin gittiği yerleri gösteririm. Unutma… Sana vadettiğim tek şey gerçek, fazlası değil…” demişti.

ben de ona: "medine hurmasıysa alayım, ötekiler gaz yapıyor" demiştim.

evlendik, çoluk çocuk sahibi adam olduk, ama o gün bugündür de buradayız.

evlenince sözlüğü bırakmak

bırakmak değil o güzel kardeşim , bırak-tı-rıl-mak .
her girdiğimde eski sevgililerimle konuştuğumdan evde huzur kalmıyor akşam bilgisayarla uğraşınca.

annemlerle kalırken bilgisayarla yaptığım her iş oyundu , mhrs den randevu bile alsam ''koca adam bilgisayarla oyun oynuyor'' oluyordum.
şimdi de hep eski sevgililerimle konuşuyorum .

evlenince sözlüğü bırakmak

sırf bu yüzden dervişin sözlük zeminine bekarlık büyüsü yaptırdığını bilen bilir. bakın kurt binici, imera fera, jubilesinde, tekilsahis, sade, agah, nedret incir, alettin ve zehirli lambası fondaparinuks, boşteneke, bir tutam tebessüm, uffbengeldim, müşköhö öhö. yani evlenenler de bu dedikoduyu bertaraf etmek için derviş tarafından proje evliliğine itilmiştir.

mevzuya ilk uyanan ilşah abi kurşun döktürdükten sonra evlendi ve sözlükten ayağını kesti. hani iyi düşünün derim.