ebru gündeş

serdar ortaç ın kankası olarak bilinen 1999 de geçirdiği anevrizma hastalığıyla sevenlerini çok üzen tanrı misafiri,tatlı bela,ben daha büyümedim,dön ne olur,ahdım olsun,şahane,bize de bu yakışır,kaçak ve evet albümlerine sahip güzel sesli bir yorumcu.
devamını gör...
kendisini dinlemişliğim yok ama 1974 lü olduğunu duyunca şaşırdım..bi kaç yıldır televizyonda görüyorum da rahat 45-50 var diyodum meğersem daha 36ymış..
devamını gör...
17.
93'te ufacık tefecikken, çikolata yerken bile ağzı bir dolu olurken ne vesileyle girdiğini bilemediğim müzik piyasasına, demir attım yalnızlığa şarkısıyla bomba gibi düştü. orta halli mahalle kızlarının çamaşır yıkarken, ev süpürürken dinledikleri şarkıcılar listesinde o yıllar hep başı çekiyordu. biraz da şirin miydi ne!?
sonra fırtınalar, deli divane gibi koca koca adamların, teyzelerin, zenginlerin, gençlerin hep ebru'nun sorunlarını halletmeye veya ona köstek olmaya çalışmaları durumlarını konu alan dizilerde oynadı.
yaş kemale erince, ses daha bir davudileşince abla-bacı çizgisinde daha ağır arabesk şarkılar söylemeye başladı, ki hala söylüyor durduramıyoruz.
devamını gör...
19.
olmasa da olurdu..

seda sayan'ın adı kadırgalı, ebru gündeş harrrrbi kadırgalı..

-13'ünde ki konser için her şey hazır mı?
-hazır ebru hanım ancak beklemediğimiz bir olay yaşandı yağmur bekleniyor..
-harbi mi?
-anlamadım efendim??
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar