ebu fikir

#özgürler 

(#6512289) şu tanımıyla we born we play we die, dei, yolcu819 ve bir bilen gibi yazarları tahtından edecek, iç anadolulu yazarları örseleyecek gibi duran yazar.
bu mahlasın altında fikirler var ve biliyoruz ki fikirler ölmez.
devamını gör...
#6518035
teşekkür ederim kardeşim, hoş buldum. sen de hoş geldin. her daim nickimi gördüğünde 'daikichi kızlar ya lelli yar yar'' oyun havasını söyleyebilirsin. hatta halay da çekebilirsin. ne kusuru. ayrıca hepimiz her gün yeni bir güne başlıyoruz ve yeni bir şekilde sözlüğe geliyororuz, dediğin gibi hepimiz yeniyiz.
devamını gör...
fakir okudum la bunu. Allahın fakirinin sözlükte ne işi var diyecektim ki aklıma geldi sözlüğün halayı fakirdi zaten. fikir babası mısın fikrin babası mı? biliyorsun ikisi çok farklı şeyler. sahi biliyor muydun? hızlıydı ilk geldiğinde duruldu mu ne oldu buna. yoksa bu arkadaşı da sindirdiniz mi yılanlar? ya da yalanlarla???
devamını gör...
(#6554910)

özellikle cemal süreya sevgisini takdir ettiğim yazar. böyle yazarlara ihtiyacımız var. süreya'mın kitaplarında dahi yer almayan şiirlerle tanıştırdı beni. şu enfes dizelerle kendisini selamlamak isterim.

devamını gör...
(#6567669) tam artı vericem, çok güzel gidiyo olucak galiba diyorum, ama son anda bir ideolojik saplantı devreye giriyor. eksi de veremiyorum, çoğu yönüyle haklı, ne yapsam bilemedim doğrusu. üst paragrafa ve alt paragrafın da bir kısmına katılıyorum diyeyim.

sayesinde sözlüğe eh butonunun gelmesi gerekliliğini farkettiğim yazar.
devamını gör...
#6606546

avukat ellam. bana aktroll demiş. bir sürü küfür saydıktan sonra ulan bütün hesabımı kişişel dokümanlarımı ortaya dökerim attığın iftiradan dolayı utanır özür diler misin? sanki şaka yollu veya eleştiri olunca iftira ayıp günah olmuyor. yiyorsa sen de benim iddia ettiğim şeyleri yapsana. 1 yıla yakın işsizim ve ben buna rağmen bazı şeyler için mücadele eden bir vatandaşım. sen kim bilmem nesin?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar