ebubekir sifil'e uygulanan itibar kıyımı

uzun zamandır süregelen, tüm küfür ehli tarafından müthiş bir çaba ile gündemden düşmeyen bir meseledir bu. kumpas çetelerinden esinlenerek veya doğrudan desteklerini alarak söylem cımbızlama metoduyla hadsiz sosyal medya alemine meze edişleri artık ne sabır bıraktı ne sükunet.

ebubekir hoca'ya yöneltilen "misyar nikahı mut'a nikahına benzer mi?" sorusuna istinaden bu iki nikah türünün birbirinden çok farklı olduğunu, birinin caiz birinin haram olduğunu söylemesi üzerine bir linç kampanyası başlatılmış.

ilgili video

bunun üzerine başta ahmet hakan coşkun denen tıynetsiz yazısında şöyle bir bölüm ayırmış;

--- alıntı ---

yine din, yine cinsellik, yine hoca, yine vaaz

son günlerde içinde kadınların, cinselliğin falan geçtiği saçma sapan, lüzumsuz dini açıklamalar biraz durulmuştu ki... ebubekir sifil isimli bir ilahiyat doçenti “yettim” diyerek çıktı ortaya.

oturmuş vaaz veriyor.

çokeşliliğin nasıl lüzumlu bir şey olduğunu anlatıyor. istanbul’da bir ev, izmir’de bir ev, ankara’da bir ev falan diye herkesi ikna etmeye çalışıyor çokevliliğin gerekliliğine. ciddi ciddi yapıyor bunu. ballandırarak.

islam’ı asrın idrakinden uzaklaştırmayla özel olarak görevlendirilmiş bu tipler yüzünden olan islam’a oluyor.

yazık, çok yazık.


--- alıntı ---

yazının tamamı

hocanın söylediğini anlamaya çalışmak bir yana dursun, onu islam'a zarar veriyor diyerek suçlamak ancak ahmet hakan gibi bir omurgasız müfteriye yakışır.

tabi mesele burada bitiyor mu sanıyorsunuz? güzel ülkemde nimet biter alçak bitmez! mustafa islamoğlu denen ayarsız hoca müsveddesi ebubekir hoca için şu ifadeleri kullanıyor: "sünni mut’ası “misyar nikahı” rezaletinden sonra şimdi de bu.
bu dine yaptığınız kötülüğün farkında değilsiniz.
Allah sizi ıslah etsin"


https://mobile.twitter.com/...

aynı kişi bakın ihsan eliaçık denen soysuzdan nasıl alıntı yapıyor, nasıl yazısını okurlarına öneriyor;

https://mobile.twitter.com/...

ben bu herifin dinlenmesi gerektiğini, farklı bakışlarıyla yarar sağlayacağını düşünenlerdendim. zamanla gördüm ki baş şeytanın ta kendisiymiş!

ebubekir hoca da şeytana gerekli cevabı vermiş;

adam olsan, araştırmadan mal bulmuş mağribi gibi atlamazdın bu yalanın üstüne; en az onlarınki kadar kirli emellerine alet etmezdin Allah düşmanlarının bu iğrenç iftirasını.

https://mobile.twitter.com/...

bununla da bitmedi. ismail saymaz denilen kâfir, çıkmış hoca'ya "burayı arabistan yapamayacaksınız" diyor. sana söyleyeceklerim formata takılıyor. inşallah bir gün yüz yüze geliriz de formatı çevirip sana monte ederim.

https://mobile.twitter.com/...

***************

bakın dikkat edin, nureddin yıldız'a da aynı ekip aynı şekilde organize ve koordineli saldırıyordu. bunlara sözcü, cumhuriyet, birgün gibi sol medya kuruluşları da destek veriyor.

bugün kimlerin kimlerle beraber olduğuna lütfen dikkat edin. Allah herkesi beraber oldukları ile birlikte haşretsin inşallah. amin!
devamını gör...
ehl-i sünnet bir bütün olmadıkça bu kafir ve münafıklar bir olur bizi çil yavrusu gibi dağıtırlar. ebubekir sifil hoca misyar nikahı ile mut'a nikahı arasındaki farkı anlatmış, bu aptallar da "hoca olur demiş" gibisinden cevaz vermiş. embesiller açık açık içkinin haramlığını tartışmaya açıyor ve kimse kelam etmiyor, ancak sifil hocanın sözlerini cımbızlayarak misyer nikahını onaylıyormuş gibi hareket etmeleri artık sabrı taşırmıştır.
devamını gör...
ne kafirlerin ne münafıkların ne din cahili kendini müslüman sanan müşriklerin suçudur bu. evet ehli sünnet alimlerine zahirde saldıranlar onlar. fakat perde arkasında ehli sünnet olduğunu iddia edip ehli sünneti yaşamayan yaşatmayan bizler suçluyuz. biz ne zaman aslımıza dönersek bunların sesi otomatik olarak kesilecek. ekstra bir çabaya gerek olmayacak. bu kafirleri besleyen bizim gafletimiz.
devamını gör...
kitabına uydururken yine gündem olmuş. dinledim, her şehirde bir karın olabilir diyor. bu da mut'a nikahından farklıymış, bir değilmiş...
devamını gör...
bu hocaların hep abuk sabuk cinsellik konuları ile ilgili gundeme gelip sonra da magduruzzz diye aglanmalarından gına geldi. tamam anladık iyi niyetlisin sorulan bir soruya cevap verdin ve o taraklarda bezin yok. ama artık batıl şeyleri tasvir etmeye sebep olacak soruları cevaplamayın ya da usulüne uygun cevap verin. misyar nikahi ve muta nikahi farkının bilinmesi gibi bir problemi olan insanla neden muhatap oluyorsunuz?
devamını gör...
itibar bizim kültürümüzde portatif bir şey, üzülmesin sifil bey. alınır, verilir, iade edilir hiçbir şey olmazsa bir anıt dikilir.
itibar derdine düşmeden önce ağzından çıkanların neye sebep olduğuna hiç bakma, sonra vay itibar.
ülkenin cinsellikle derdi hiç bitmiyor ki, halk onu düşünüyor, onunla yatıp onunla kalkıyor, hocalara onunla ilgili sorular soruyor, hocaları da aklınızı başınıza alın başka derdiniz mi yok diyeceğine, burada bir evlenin 15 km sonra bir daha evlenin diyor. sonra da itibar peşine düşüyor.
devamını gör...
cimrilik yapan birini koruma amacıyla ortaya atılan iddia.

parasına kıyıp itibarını düzeltebilir, azıcık para harcasın. ejder meyveli smoothie falan içsin. devletin parasıyla olmasa bile şahsi parasıyla yapabilir yani.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar