eğlenceli yazar

esprili olmasına gerek olmayan yazardır. illa içerik çok komik olacak diye bir şey yok. üslubun kendisi bile bazen insanı güldürmeye yetiyor. yani en azından benim için öyle. bunun dışında kendi adıma "eğlenceli" olarak tabir ettiğim yazarlar, insanların söylemeye çekindiği şeyleri* yarı şaka bir şekilde dile getiren yazarlardır. hafif espri içerikli cümleleri bazı yerlere serpiştirmesi de olaya renk katan şeylerden. açıkçası eğlenmek için cem yılmaz seviyesinde komiklikler, şakalar beklemiyorum. milletin "ıyy iğrenç espri" dediği şeylere kahkaha ata ata güldüğüm oluyor.

böyle ağzının bir milim genişlemesi için çok kaliteli espriler bekleyen tipleri hiç anlamıyorum ve hoş da karşılamıyorum. onlar beni çocuk olmakla suçlasınlar, ben onları hayattan zevk almasını bilmeyen, daha çok sorunları olan, beğenmemeyi üstünlük zanneden soğuk ve kompleksli tipler olarak görüyorum. zaten onların çoğu beni sevmez, ben de onları sevmem. güya beğenmeyince toplumdan üstün olacaklar. boş beleş şeyler. neyse. bana komik gelen, aklımdaki iki üç tanımı yazarlarını söylemeden yazacağım.

"çirkin kelimelerli başlık açmamak ve çirkin kelimelerli tanım yazmamak. x'i* çok sevmek ve her gün 1 (yazıyla bir) nickaltı girmek." *

* *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar