ehliyet sınavı

bugün girdiğŸim ve çok basit olan yüz elli dakika verilmesine rağŸmen elli dakikada bitirdiğŸim,bitirilebilcek sınav denilmemesi halinde şŸaşŸırılmaması gereken sınav.ayrıca an itibariyle sınav bitmemişŸtir devam ediyordur.
devamını gör...
35 dakika da bitirdiğim 45 dakikadan önce çıkılamadığı için boşu boşuna 10 dakika daha beklemek zorunda kaldığım sınav. motor ve ilkyardımda zor sorular olsa da genel olarak basitti denilebilir.
devamını gör...
bu cumartesi gireceğim sınav. motor konusunda bir sürü şakaya maruz bırakan sınav.
- sende mi giriyon sınava
- hee
- motor hocasının ehlıyetın yok mu ?
- yok. alcaz nasipse
-motordan kalırmışsın
- bilmem olabilir.
- motordan kalan motor hocası olurmu hiç 100'den aşağı bir not almazsın.
-

devamını gör...
26 aralık 2009 da yapılan sınavın sonuçlarının açıklanması uzun süren ama yüksek puanlarla geçtiğimi öğrenince beni mutlu eden sınav.
devamını gör...
bu haftasonu arzı endam edeceğim, henüz bir bilgi sahibi olmadığım, motor deyince aklına sadece motosiklet getiren bir bünye olarak hayatımın en kötü sınavına gireceğimi düşündüğüm, formalite sınav...

ya şu meşhur bakkal nerede...fazla ehliyeti kalmış mıdır ki..
devamını gör...
verilen kitapta, sadece soruların ve cevaplarının 2 kelimesi ezberliğinde(yaklaşık 2 saat alıyo ) motor,trafik ve ilkyardımdan 90 üzeri alınan inanılmaz basit sınavdır... yıllardır soruların şıklarını değiştirerek yapar meb...
devamını gör...
(bkz: geçmeyeni dövüyorlarmış)

motor denen şeyin nasıl harika bir zeka ürünü olduğunu öğrenmeme vesile olmuş sınavdır ayrıca. ilk derse girdiği taktirde insanın bağı bahçeyi satıp sanayide işe girmeye dair fikirleri doğabilir, geçicidir efendim. telaşa lüzum yok.
devamını gör...
bu sınavdan kalanların aklından şüphe ederim. geçmiş soruları çözerseniz en az 20 sorunun aynen sorulduğunu, diğerlerinin ise benzer olduğunu görürsünüz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar