ehud barak

dünyanın, artık filistin'i yönetmelerine izin vermeyeceğine inan yahudi/siyonist siyasetçi. sanırım kendisi, sabra ve şatila'nın, gazze'nin kanı ellerine bulaşmış olanları, müslümanların mutlaka biliyordur. zira sadece 'izin' verilmeyecek değil kendilerine. sırası gelinceye kadar dökebilecekleri kadar kan dökecekler. sırası geldiğinde de umarım mertçe çarpışarak ölmesini bilirler.
devamını gör...
israil işçi partisi başkanlığından ayrılacağını/ayrıldığını beyan etmiştir.

bu da hükümetin çatırdadığı anlamına geliyor. yoksa recep tayyip erdoğan'ın ahı mı tuttu, ne!

ehud barak yeni bir parti kuracakmış. kuracağı yeni partiyi 'merkezde, siyonist ve demokratik" diye tanımlamış. bu siyasetçiler merkezde olmaktan ne kadar da hoşlanıyor yahu. hem merkezde, hem siyonist hem de demokrat! peh. demokrasi böyle birşey olsa gerek. ne versen yiyor mübarek!

http://www.timeturk.com/tr/...
devamını gör...
siyaseti değil,siyaset maskesi altında yürüttüğü kasaplık görevini bırakmıştır..ama ellerine kan bulaştı birkere..çıkmayan lekelerden..
devamını gör...
yine bir parça zeka kırıntısı varmış ki, istifa etmiş. bazı şeyler için çok geç ama, zararın neresinden dönersen kardır işte.
devamını gör...
'türkiye; mısır ve suudi arabistan gibi bölge güvenliğinin mihenk taşlarından biri' demiş.

daha doğrusu ismini zikrettiği her 3 ülke için "bizimle iyi geçinin" demek istiyor. sizin güvenliğiniz benim elimde diyor daha nasıl açık konuşsun!


devamını gör...
--- alıntı ---

israil eski başbakanı ehud barak’a,abd’de mavi marmara saldırısından dolayı dava açıldı.

1.ehud barak gazze ablukasının kararını veren ve başlatan israil eski başbakanıdır. mavi marmara saldırısının da sorumluları arasındadır.

2. ehud barak korkusundan seyahat edemiyor ama abdye gönül rahatlığı ile gidiyordu. bu hafta bir konferans için abddeydi

3.mavi marmara avukatları mossad ajanlarının engelleme girişimlerine rağmen ehud barak'a ulaşmayı başardı ve davayı tebliğ etmeyi başardı.

4. bu tebligatın şokunu yaşayan ehud barak furkan doğan davasından dolayı abd’de jüri önünde yargılanacak.

5.şehit furkan doğan’ın ailesi adına açılan dava kaliforniya merkez federal mahkemesi’nde görülecek.

6.bu davada ehud barak mavi marmarada işlediği suçlardan dolayı yargılanacak hem de tazminat ödemek durumunda kalacak.

7. ehud barak abd vatandaşı furkan doğan’ı kasden öldürmekten ve aynı zamanda uluslararası terörizm suçundan jüri önünde yargılanacak

8.ayrıca ehud barak işkence, zalimane muamele, haksız gözaltı suçlarından dolayı ve bu suçları planlayan ve emreden olarak mahkemeye çıkacak

9.ehud baraka karşı açılan davayı sırp katil miloseviçi yargılayan savcı geoffrey nice liderliğinde geniş ve güçlü bir hukuk heyeti yürütüyor.

10. ve ehud barak'a açılan dava ile ilk defa israilli bir başbakan uluslararası terörizm suçu ile mahkemeye çekilecek.

--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar