ekrem dumanlı nın gazeteci tokatlaması

hümanist, sakin, sevecen, iyi huylu gülen cemaatinin içinde ki cevherleri dışarı çıkaran olaydır. soma'da başbakan müşaviri vatandaş tokatladı diye neredeyse 17 aralık'ta yarım kalan darbelerini tamamlayacak kadar tantana koparmışlardı. bir level sonrasını merakla beklemekteyiz. http://haber.stargazete.com...
devamını gör...
çok ayıp harekettir.

ama oradaki ince bıyıklı hamam oğlanının tipine bittim ya *
devamını gör...
vurmamış gibi yapmasına yarıldım ekremciğimin. abi evlerinde büyüdüğü ve kavga etmeyi bilmediği bu tokatından anlaşılmıştır. elti kavgası eder gibi. yalnız o hamam oğlanının tipine bende bittim. koy biscolota reklamlarında oynasın.
devamını gör...
halet-i ruhiye göstergesi durum. yalnız şunu söylemeden geçemeyeceğim, tam bir lejyoner tipi koruması, bıyıklı olan, o nasıl bir keskin duruş, bu adamların yanlarındaki insanlara ne içirdiklerini merak ediyorum, ahiretlerini bilemem ama dünyada rezil olmak nasıl bir şey, duruşundan belli. ekrem dumanlı'nın ise korumayla geziyor oluşu başka bir terane, buna mı yanalım, yoksa ilgili kullanıcı hesabının sahibi kardeşimin dediği gibi vurmamış gibi yapıp, tamam sakin olun diyerekten temize çıkmaya çalışarak, ulan zaten diken üstündeyiz, bir de bu şekilde adamları 2 kat haklı duruma düşürmeyelim pozu verdi resmen. neyse ki rezil olmak düsturları, o yüzden şaşırmadık.
devamını gör...
ekrem dumanlı chp'li diğeri akp'li demokrat. demokratlar ve tağut seviciler böyle kavga eder.
devamını gör...
muhabbet fedaisiyiz, gönül erleriyiz martavalının göçmesinin akabinde dışa vurulmuş duygunun eseridir. adamlar 1 senede öyle bi ifşa oldular ki 10 sene anlatsak bu yüzlerini millete inandıramazdık.
devamını gör...
daha önce kendisini sol gazetesi'nin muhabiri olarak tanıtıp tkp üyelerine "gezi parkı eylemlerine katıldınız mı?" diye soran, zaman gazetesi önünde eylem yapan, validebağ korusunda açıklama yapan cübbeli ve sarıklı kişileri “siz insan değil misiniz, neden buradan dışlanıyorsunuz?” şeklinde kışkırtan kişi tüyap fuarındaki son provakasyonunuda show tv muhabiri olarak yapmıştır. (bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)
devamını gör...
ekrem dumanlıyı haklı çıkarma girişimleri indir izle hemen izle hd izle gül gül öl
devamını gör...
bu da yalanmış. ama standda bulunan ve benim gibi düşünen başka bir eleman yerleştirmiş elini. klavuzun karga olmayacak aga. burnunu pislikten çıkaramıyon yoksa.

edit: ayrıntılar tepe kamerası görüntülerinde iyice görülüyor. arkadaşı "linç" edilirken görevini tüm ciddiyetiyle sürdüren akit kameramanı iyi çekememiş.
devamını gör...
bir tetikçiye yakışanı yapmıştır. diğerlerinden farkı yok lan. yiğit bulut'un pareleli işte.
devamını gör...
yalan olay. paraleller tokatlamış falan deyin bari. olayı kanıtladığı iddia edilen resim de tepe kamerasına ait. iyice izleyin güzel kardeşlerim, ekrem dumanlı elini sokuyor didişmeyin diye. bak iyice izleyin diyorum, dürüstçe izleyin. sonra tükürdüğünüz yine yerde kalsın, yalamanıza gerek yok.
devamını gör...
akit gazetesi'nin televizyonu olmadığına göre bir gazetenin oraya kamerayla gitmesinin anlamı nedir?

provokatör akit muhabiri öncesinde barolar birliği toplantısını da karıştırmıştı. tescillidir kendisi. fakat kendisini ciddiye alanlar henüz tescillenmedi. işin garibi o.
devamını gör...
vatandaşını yumruklayan yönetici kadar haber değeri taşımadığı kesin olan olaydır.
devamını gör...
5 kişinin tuttuğu adama tokat atmak nasıl keyifli mi ekrem?
devamını gör...
eli adamın yüzünde de tokat atmış ise yanlış yapmış, yakışmamış, gerçekten beklemezdim.. yok eğer araya girmek için yaptığı sırada yüzüne değmiş ise, ki yüzüne çok yavaş değmiş adamın, o zaman ortada yanlış anlaşılma var tabii.

fakat bunu somadaki korumanın tekme tokat dövdüğü olay ile karşılaştırmak çok komik.

edit: farklı bir kaynak da sunalım... http://video.zaman.com.tr/e...
devamını gör...
son birkaç yılda yaşanan gelişmeler ışığında cemaatin geçirdiği dönüşümün cisimleşmesini ifade eder. şöyle ki; ilk yıllarından bu yana cemaatin en temel özelliği suhulet gibi kavramlar etrafında oluşturdukları algıdır. tüm olaylar karşısında asla çatışmaya girmeyen ve uzlaşma odaklı bir pozisyon almışlardır bugüne dek. "size bir tokat atılırsa, diğer yanağınızı çevirin" tarzı bir söylem hep hakim olmuştur. ancak 17 aralık sürecinde ilk defa perdenin önünde duran bir cemaat vardı. ilk kez herhangi bir gruba karşı açıktan mücadele ediyorlardı. cephede görmeye alışkın olmadığımız cemaati nelerin bu noktaya getirdiği bir başka tartışma konusu ancak dumanlının kendisini provake eden muhabire tokat atması ile zaman gazetesinin ilk defa devlete karşı yekten pozisyon alması aynı bilinçsel refleksin sonuçları. cemaat dönüşüyor. ve dönüşüm yapısal bir dönüşüm.
devamını gör...
kafire yumuşak, müslümana şedit olan zat.

saldırılan gazeteci, hakkında "tüyap kitap fuarında show tv muhabiri olarak tanıttı" diyenlere şöyle demiş.
"bu iddiayı eğer bu örgüt gazetecileri ispat edemezse onlar alçakların en alçağıdır, şerefsizdir, müfteridir. iddialarını ispata davet ediyorum. zaten bunlar yalan haber yapmaya, tetikçilik yaparak birilerini hedef göstermeye, iftira atmaya alışkınlar"
devamını gör...
cumartesi gününün kalabalığını görünce insanın hak verdiği bir olaya dönüşüyor hadise. kalabalık o kadar sinir bozucuydu ki muhterem efendimiz ilgili arkadaşa oracıkta tecavüz etse garipsemezdim doğrusu. tüm bu delillere rağmen kendisi iddiaları reddetmektedir.
eğer ben tokatladıysam Allah(cc) benim belamı versin yok tokatlamadıysam onun belasını versin şeklinde mübahale/mülaane ye davet etmektedir karşısındaki refikini.
devamını gör...
soru sormakla provoke olan, tahrik olan adamın ve yandaşlarının fiili. senin gastecin koskoca başbakana alay eder gibi sorular soruyordu mesela. o zaman provokasyon olmuyor di'mi ekrem? o zaman münafıklık olmuyor di'mi ekrem? ama sana soru sorulunca meee!
devamını gör...
kasıtlı söylem. kanal 7 bile olayı ekrem dumanlının koruması gazeteci tokatladı diye verdi. şakşakçılar ne kadar saldıracaklarını bundan hareketle yapsın yani. dumanlı tokat atmak istese gazeteci provake sorusunu sorduktan sonra kalkıp gitmezdi. insaf azıcık.
devamını gör...
haberi izledim ve aklıma bu ayet geldi:
ey iman edenler! Allah için hakkı titizlikle ayakta tutan, adalet ile şahitlik eden kimseler olun. bir topluma olan kininiz, sakın ha sizi adaletsizliğe itmesin. âdil olun. bu, Allah’a karşı gelmekten sakınmaya daha yakındır. Allah’a karşı gelmekten sakının. şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan hakkıyla haberdardır. (maide-8)
devamını gör...
tepe kamerasındaki görüntüler izlendikten sonra hala ekrem dumanlı'nın tokat attığının iddia edilmesi, kusura bakmayın ama, adiliktir, şerefsizliktir. müslümanın kimliğine yakışmaz böyle dezenformasyon yapmak, başkası ne yaparsa yapsın. hatta, bu sözlüğün taşıdığı manevi değerler nedeniyle, moderatörleri başlığın ismini revize etmeye davet ediyorum.

amma yanındaki kişinin vurması tabii ki hoş karşılanamaz.

akit muhabirinin provokatifliğini yazmaya dahi gerek yok, isteyen muhabirin ismini googlelayabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar