ekrem imamoğlu aşıkları

mitoz bölünme yoluyla çoğalan büyük bir kitledir. yanlışını görmezler ekrem imamoğlu nun. putlaştırmalarına az kalmıştır.

yahu Allah akıl izan versin size. siz değil miydiniz yıllardır rte ye bu muameleyi yapanlara kızanlar. ne oldu ne farkınız kaldı onlardan.

yavaş yavaş şeyhinin ayaklarını yıkayıp suyunu için müritlere doğru evrilecekler.

yahu bu adama atatürk benzetmesi yapacak kadar aklını yitirmiş insanlar var.
devamını gör...
sanıldığı gibi aşık olmayanlardır. bu sözlük de dahil olmak üzere kendisi hakkında o denli kara propaganda çalışması yapılıyor ki aksini savunanlar aşık gibi görünüyor. aslında bu da bir algı operasyonu.
devamını gör...
yanlış yoldadır. ilk önce icraatını görmek lazım. ayrıca bu siyasi tiplerin peşinden giden tiplere Allah akıl fikir versin. yarın bir gün bu adam seçilirse yanlışında ''ama tayyip de bunu yaptı'' diyecek insanlar var. o yüzden tekrar tekrar söylüyorum, bu milletin akplisi de chplisi de mhplisi de aynı halt. ''şu an iyi bir aday olarak görünüyor ve şans verilmeli, mevcut yönetimden memnun değiliz'' demek başkadır, adamı sanki memleketi 10 kat büyütmüş, memleketin bütün sorunlarını çözmüş gibi (zaten ibb başkanı olacak) sunmak ya da kabul etmek başka. falan partici, filan partici olmak yerine gerçek birer devletçi ve milletçi olsak daha iyi değil mi?
devamını gör...
aşığı değilimdir, zaten kocaeli'de yaşıyorum, oyum da yok yani kendisine. 31 martta saadete oy verdim bu arada. chp'ye ekrem imamoğlu veya mansur yavaş dışında asla oy vermezdim zaten.

"haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır." diye bir söz var. ak partililer pek bilmezler bunu benim gibi bir çok kişi muhtemelen bu yüzden savunur bu adamı.

icraat konusuna gelince adamın 18 günlük rüzgarının etkisine bakanlar anlarlar icraati.
devamını gör...
adamı yerme, kara propaganda, iftira süreci olumsuz gidiyor ki şimdi de abartı konumuna geçilmiş..

he kardeşim din kurdu biz de arkasından gidiyoruz.. tövbe estağfurullah..
devamını gör...
kesinlikle dogru bir tespit ama iste dusun adam bunu tek basina analiz edecek kapasiteye sahip degil gidip nihat gencten alinti yaparak konusuyor he canim he internet, sosyal medya hesaplari birtek sende var.
yani demem o ki keske kendi fikrinle seyetseydin.
beyinlerimiz savaşsin isterdim lakin goruyorumki silahsizsiniz sozu tam yerine rast geldi madem manzara koyayim.
devamını gör...
akla bir şarkı getirir. neydi yav. al aşkını sok gözüne gözüne görüşmeyelim güzelim üstüme gelme alkollüyüm yoksa seni üzerim. başlığı gördüğüm andan beri aklımda çalıp duruyor.
devamını gör...
valla geçen seçimde oy verdim bu seçimde de oy vereceğim ama öyle bir tapma olayımız yok kendi halimizde destekliyoruz bu demek değildir ki yanlışları yok dört dörtlük. imam efendi öyle mükemmel bir aday değil ama şuan ki durumu değiştireceği adına umut veriyor. 29 yıldır istanbulda yaşayan biri olarak değişiklik iyidir diyorum ve saygilarimi sunuyorum. inş pişman olmayız. cumhurbaşkanına karşı belediye başkanlığı savaşı veren ilk aday.*
devamını gör...
ekrem, m. tevfik göksu ya iftira atınca sus pus olan ve hatta iftiraya ortak olanlar bu gruptandır. ekrem in terör örgütlerine laf atmamak için kullandığı devrik cümle sonucu çuvallaması olayında ise birden iftira atmayın moduna girer bu iki yüzlüler.
devamını gör...
imamoğlu'nun tartıştığı esnafın yanağını ellemesine çok içerleyerek
''keşke benimde yüzüme ellerini sürse'' diye iç geçirirler.
devamını gör...
10 years later...*
old fakat gold mizah.
siyasetçilere ölümüne güvenenlerin, hayran olanların, ikircikli hallerini göremeyecek kadar kör, görüp de göz yumacak kadar ikiyüzlü olanların topunun 1 gram aklı yoktur. hadi bakalım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar