ekrem imamoğlu derbiye kesinlikle gitmemeli

habertürk gazetesi köşe yazarı nagehan alçı bugün yayınlanan köşe yazısında ekrem imamoğlu derbiye kesinlikle gitmemeli uyarısında bulunmuş. Hatta köşeyazısının başlığı ekrem imamoğlu bu derbiye asla gitmemeli.

çok açıkça uyarıyorum... ekrem imamoğlu yarın oynanacak fenerbahçe-galatasaray maçına kesinlikle gitmemeli. bu programını iptal etmeli. sağduyu ve itidal galip gelmeli.

hatta köşeyazısında chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu için de şunları yazmış:

ekrem bey gitmekte ısrar etse bile sağduyulu bir insan olduğuna inandığım chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu tıpkı akla aykırı bir iş olan izmir mitingini iptal ettirdiği gibi kadıköy'deki bu şovu da iptal ettirmeli.

kritik sayılabilecek yazının devamı:

kendi tribünlerinin verdiği gaz çoğu zaman siyasetçileri sarhoş edebiliyor ama bu tür gösterilerin sonu hiçbir zaman hayırlı olmuyor ülke için.

hele bu olay özelinde fb-gs maçında imamoğlu'nun yapacağı bir gövde gösterisi en fazla da imamoğlu aleyhine bir netice verecektir.

eğer bu gösteriyi yapmakta ısrar ederse ekrem imamoğlu kendi elindeki silahla kendi ayaklarına kurşun sıkar.

imamoğlu'nun bu yanlış davranışıyla beraber toplum ve siyasi ortam daha da gerilir. türkiye zarar görür.

şu an bütün siyasetçiler karşılıklı meydan okumaları ve gövde gösterilerini bir yana bırakıp ysk'nın vereceği kararı beklemeli ve sonuç ne çıkarsa çıksın saygı göstermeli. ysk tek patron.

ysk'nın kararının zaten eli kulağında. herkes sakin olmalı ve sosyal zıtlaşma ortamı yaratmaktan kaçınmalı. türkiye olarak çok kritik bir eşikteyiz...


köşeyazısı için buradan
devamını gör...
okunma değeri olmayan bir yazı. ben okudum özetleyeyim: ''ekrem imamoğlu maça gitmesin, yoksa stattaki on binlerce kişi onu destekler ve bu da yaladığım kabın sahibini zor duruma sokar'' diyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar