sayıları o kadar çok ki bunların yaz yaz bitmez.
zamanında akp,rte ve dahi nicelerini hunharca eleştiren, onlar hakkında çok rahatlıkla hüküm veren tipler, daha dün bir bugün iki olan ve ne doğrudüzgün siyasi geçmişi ne de düzgün bir belediye başkanlığı geçmişi olan ve şu ana kadar da sadece kadrolaşma,kucaklama,tatil,kadrolaşma yine tatil, zam, ama bana yakışıyor tatil ile istanbul'un hafızasında yer edinen bir tip eleştirildiği zaman tüm kan beyinlerine hücum edercesine agresiflikle bu adamı savunuyor.
adamın ne seçimden önce ne seçimden sonra savunulacak en ufak bir ışığı yoktu hala da yok. daha önce yapılan eleştirilerin içiboş, sadece siyasi kaygı ile yapıldığı zaten o kadar barizken, kendilerini istanbulu müsriflikten, para yemekten arındıracak sözde adaletin temsilcisi gören tipler sadece riyakarlıktan izler taşıyor.
devamını gör...
takdir edilecek hiç bir icraata imza atmamış oldukları gibi gereksiz ve boş işler ile uğraştıkları için bizzat kendilerine oy verenlerin bile eleştirmeye başladıkları gerçektir.
şov yapayım derken rezil oluyorlar. bi bakıyorsun kendileri bir şeyleri öne sürüyor aynı şeyleri kendileri de yapıyor. yani kendi kendini ele veren bir zihniyet.
bakın bunu tekrar tekrar her yerde yine yazacağım "büyükşehir belediyesinin hizmet araçlarına israf diyen imamoğlu 2018 de beylikdüzü ilçe belediye başkanı iken neden 285 araç kiralamış" bana bunun cevabını verecek malum zihniyetten kişiler var mı? tabi ki olmaz işte bu yüzden seçmenini rezil eden bir yapıları var. Allah belanı versin sana verdiğim oy haram olsun diyen çok insan var.
devamını gör...
"bütün siyasetçiler gibi eko da babamın oğlu değil, haklı eleştirilerde katılır, kendim de eleştiririm demesi gereken tiptir." ancak diğer taraftan arpası kesilen vakıf ve dernek müritlerinin fake hesaplarla gelip gelip çırpınmalarından oldukça keyif alıyorum. *
devamını gör...
türk insanı olduğunu gösterir. bizim insanımız sevdiğine konduramıyor bir türlü. sevdiği kızı başka bir erkekle gördüğünü söyleyen samimi, bilmem kaç yıllık arkadaşına inanmayan insanları içinde barındıran milletten bahsediyoruz. ha şöyle bir durum var ki ekrem henüz yeni bir belediye başkanı ve hortumlanmış bir belediye devraldı. net konuşmak için henüz erken denilebilir. ha perşembenin gelişi çarşambadan belli olur derler. ben ekrem'in muhteşem bir başkan olacağını zannetmiyorum. daha önce de çokça belirttiğim üzere sadece yolsuzlukları ortaya çıkarsa benim için yeter. yasal hortumculuğu zaten yapmayan belediye başkanı herhalde yoktur. ülkede bir şeylerin değişmesi bu *ok milletin değişmesinden geçiyor.
devamını gör...
insan sadece doğrunun yanında olmalıdır.
doğru bildikleri yanlışa düşünce bunu söyleyebilmelidir.
yanlış bildikleri doğru bir iş yapınca alkışlayabilmelidir.

ben gelecek nesillerin radikallikten uzak, kavgasız gürültüsüz, daha yaşanabilir bir dünyada yaşamalarını istiyorum.

o yüzden babanız da olsa yapıcı olarak eleştirebilin herkesi.
kollar kırılıp yen içinde kaldıkça, yanlış yerden kaynayan kemikler yüzünden sakat vücutlara sahip oluyoruz sonunda. bunu hiç kimseye, hiç bir topluluğa yaşatmaya hakkımız yok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar