ekrem imamoğlu nun yine kendine sorulan soruyu yanıtlamak yerine gerilip, karşısındaki esnaf gence oruç beynine vurmuş, ukala gibi ifadeler kullanarak diyerek her zaman ki halka bakışını gösterdiği diyalogtur. hele bir yerde esnaf gencin yüzünde tokat atmışcasına dokunması tam rezalet. muhtemelen fişlemiştir bu işyerini kafasında.


devamını gör...
bir adet dinleme özürlü ergen barındıran video.

dün akşamki yayını canlı izledim. satılık gazeteci nagehan'ın neden o soruları sorduğunu yandaş medyanın nasıl çarpıtacağını daha o esnada anladım herkes gibi. amacına da ulaşmış satılmış medyanın satılık gazetecisi.
devamını gör...
ekrem imamoğlu'nun şöyle pis bir huyu var. karşısındakini konuşturmamak için aynı cümleyi defalarca tekrarlıyor. yalnız çocuk çok fena sinirlendi yüzünü okşamak falan olmadı. imamoğlu kameralar olmasa muhtemelen şu hareketten sonra sağlam bi dayak yerdi.
devamını gör...
ortaya bir bomba bırakıyorsunuz. sonra bombayı çözmek için gelen adama diyorsunuz ki çözme. sonra da adam ne haliniz varsa görün diyince sinirleniyorsunuz.

bu ülke dinlemeyi bilmiyor. tartışma nasıl olur bilmiyor. bu illaki siyaset anlamında değil genel olarak günlük hayatta da böyle. insanları belli bir kalıba koyup, onları dinlemeyip suçlayan bir çok insan yok mu çevrenizde. hiç yaşamadınız mı bu durumu? güzelce konuşmayı değil, bağırıp çağırıp suçlamayı bilen bir güruhla neyi tartışıcaksın ki.

önce dinlemeyi, konuşmayı öğreneceksin. sonra at koşturursun orada burada.

medeniyet bu kadar önemli işte.
devamını gör...
okumuş adamla cahil adamın farkını ortaya koymuş diyalog. ekrem imamoğlu hayranı değilim fakat cahil bir insana bir şeyler anlatmaya çalışmış. o ilkokul terk kardeşimiz videoyu dinleyip de tekrar soru sorsa daha iyi olabilirdi. ''ben dinlemem, biz zaten dinliyoruz'' zart zurt. a haber'den haberi izlemiştir kesin ya da twitter'dan gördüğü ak trol paylaşımını doğru kabul etmiştir. partizanca yaklaşmayan birisinin yapacağı tek şey o cahile sövmek olur. ekrem'i çıkar tayyip'i koy, aynını tayyip yapmaya çalıştı sözlükteki ak gezen kardeşlerimiz ne derdi? 100% provokatör ya da fetöcüydü. Allah aşkına ergen ergen yorumlarda bulunmayın. adam yerine koyasım gelmiyor sizi böyle saçmalayınca. kaç yaşında tahsil görmüş adamlarsınız.
devamını gör...
bir adet beyni paspaslanmış işletmeci içeren video, malum medya böyle zehirliyor işte insanları, ne konuştuğunu bilmiyor adam, bir nefreti var ama sebebini hatırlamıyor bir türlü nefretinin.
habertürk yayınını da izledik burada izlediğini de anlamamış adam. 2.07'de de japonya'ya atılan atom bombasından bahsediyor kafa nasıl bir seviyeye ulaşmış. das experiment filminde gardiyanların işler boka sarınca yaşadıkları şokun ardından normal yaşama dönmeleri gibi bir şok lazım bu ülkeye.
devamını gör...
programın farklı bölümleri montajlanarak sosyal medyada yaydırıldı. bu genç arkadaş montajlı videoyu izlemiş ve zaten cehape zihinyetine karşı olduğundan imamoğlunu dinlemiyor. cehalet işte. insanlarla oyuncak gibi oynuyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar