ve sosyal medyadan paylaşılması. cumhurbaşkanlığı arşiv daire başkanı muhammet safi ekrem imamoğlu'na destek veren sanatçıların bir listesini kayıt notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. tabi bu paylaşıma tepki yağdı. tepkiler üzerine muhammet safi twitter hesabını korumaya aldı.

cumhurbaşkanlığı arşiv daire başkanlığı tarafından yapılan şey. yani kısaca bir fişleme harekatı. sanane millet kime isterse ona destek verir bu nasıl bir kafadır ya. o zaman seçim yapmayın, karşınıza bir seçenek koymayın. bu o kişilere aba altından sopa göstermek değil midir.haber
devamını gör...
daha bunlar iyi günlerimiz mesajı veren listelemedir.
çünkü bu insanlar bu. insanları fişlemek, kötülüğe elçilik etmek, nefreti yaymak için varlar. özlerinde bu var. özlerinde bu olduğu için de ne kadar maskelemeye çalışsalar da işte böyle anlarda ortaya çıkıyor. adamın özü bu. üşenmemiş listelemiş. bunu yaptıran motivasyon, nefretten başka ne olabilir? bunu yaptıran motivasyon kötülük yayma arzusundan, şiddet temayülünden başka ne olabilir?
devamını gör...
mevzubahis liste günlerdir twitter'da dönen ve imamoğlu destekçileri tarafından yapılan listedir. arşiv daire başkanlığı hususi olarak listelememiştir. ve bu liste aynı zamanda gezi kalkışmasında baş rol oynayan, halktan gibi davranıp, halkın üzerine ve milletin meclisine bomba yağarken sus pus olan sanatçı(!)arın listesidir. hemen her konuda ölü taklidi yapan bu tayfanın bir belediye başkanı için hipnotize olmuş gibi, organize bir şekilde, aynı anda tweet atması da pek masum durmuyor maalesef.
devamını gör...
güzel ülkemizde sanatçı dediğiniz halkı aşağılamaktan başka ne yapar ki?
bir kez bile olsa, çıkmış birisi bu çeteye gereken cevabı vermiş.
mevcut listeyi bir deftere yazmış.
iyi etmiş.
devamını gör...
-arşiv daire başkanlığını bağlayın!
+alo
-bana hemen her şey çok güzel olacak diyenler listesini gönderin ben türkiye cumhuriyeti devlet başkanı fırtınadadoğan zincir kıran chp büken recep tayyip erdoğan.
+emredersiniz başkanım.

google --->hotmail--->send

arşiv daire başkanlığı misyon kompleyt.

adamların görevinin bu olduğunu sanıyorlar. ulan ben de üşenmesem o listeyi yemin ederim ben de tutardım. konsere mi gideceğim kim var hımmm bu listede... gitmiyorum. sanki bunu siz yapmıyorsunuz. yarın yavuz bingöl konser verecek olsa bedava olsa gitmezsiniz gelip burda fişlemekten falan bahsediyorsunuz. komik olmayın ya da önce kendiniz yapmayın. ayrıca şunları fişleyen biri varsa bana liste atsın.
devamını gör...
kimsenin adını, hiçbir gerekçe ile listeleyemezsiniz. lis-te-le-ye-mez-si-niz. yok efendim x olayda susmuşlar da, y olay da iç geçirmişler de, z olayda bağırmışlar... bu saydıklarınız asla bahane olamaz. kendi kafanızda herhangi bir gerekçe ile bunu meşrulaştırıyorsanız, yarın hitler gibi mavi gözlü olmayanları da fişleyip yok etmekte bir usulsüzlük görmezsiniz.

efendim listeyi başkası yapmışmış. arşiv dairesi böyle bir listeyi pay-la-şa-maz. bu düşünce hastalıklı çünkü. devlet bölücülüğe alet olamaz.

hala bunu savunacak düşünce üretebilen zihin varsa şeksiz şüphesiz bölücüdür.

hiçbir grup, topluluk, insan zümresi herhangi bir gerekçe üretilerek böyle listelenip etiketlenemez. hiçbir grup! her şey çok güzel olacak yazan da, yazmayan da, susan da, her şey kötü olacak diyen de!
devamını gör...
kendi özgür iradelerini kullanıp imamoğlunu destekleyeceğini açıklayan ünlü tayfasının listesi. ha bunlara “sanatçı” denmiş o olmadı bak.

unutmayın ki, bu ülkede “annesi kapalı, namaz kılıyor, x partili vs” diye insanlar devlet kurumlarınca fişlenip fişlenip haritadan yer beğendiler.

yani olayları ilk kez yaşıyormuş gibi hümanist, demokrat kesilmenin manası yok..
devamını gör...
tvlere çıkıp da kanal sahiplerinin soyadlarına kadar fişleyin, askere moral konserine gidenleri fişleyin, cumhurbaşkanlığı köşkünde düzenlenen yemek davetine gittiler diye etmediğiniz küfürler hakaretler kalmasın sonra zorla twit attırdığınız ünlülerin isimleri fişleniyor diye sağda solda ilgi çekmeye çalışın.

oldu canım.
devamını gör...
fotoğrafa bakılırsa arşiv daire başkanlığının elinde bir sanatçı müsveddesi var. yanlış anlaşılma olmasın, müsvedde olan sanatçılarımız değil, sanatçıların yazılı olduğu kağıttan bahsediyorum. bu memlekete sanatı nakşeden bu güzide insanları kareli bir müsvedde kağıdına layık görmek ve listelemek kesinlikle kabul edilemez... düpedüz saygısızlıktır bu. küçük görmektir.
devamını gör...
onedio yapınca şak şak şak , muhammed safi yapınca aaa ooo...

olmaz böyle. bu düpedüz dümdüz,ele dük, dümdük ayıptır, çifte standarttır ve dahi kır topraktan çömlekleri zaten tedirgin halim. hiya.
devamını gör...
listelemeyi twitter'da yapan ilk hesap imamoğlu'nu destekleyen bir hesaptır. adam oturmuş açmış kareli harita metodu el yazısıyla yazmış. amaç ne? "değerli yurttaşlar bakın bunlar bize destek veriyor toplu halde görün" ilanı ve aynı zamanda "ooo bak ne kadar kalabalığız" mesajı. ben olsam bununla uğraşmam, işsiz değilim bu kadar zamanım da yok. ama yapmış olsam excel tutardım bu nedir arkadaş hem alfabetik sıralarsın hem hangi harften kaç sanatçı destek vermiş ona bakarsın, hem aradığını kolay bulursun, hem kadın erkek diye filtreleme yapar hangi cinsiyet daha çok destek vermiş onları görürsün. * sene olmuş 2019 biraz kreatif düşünün kardeşim.
devamını gör...
şahıs ile kurumları karıştırmamamız gerekiyor. daire başkanlığının fişleme yaptığı iddiası ancak daire başkanlığının hesabından bu tweetin atılması ile ortaya atılabilir. kişinin şahsi hesabından yaptığı paylaşımdan bana ne, kime ne?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar