o günler, o günkü adı ile hizmet hareketini övme, koruma, pohpohlama, destekleme günleriydi. şike soruşturmasını da fiilen görev yapan devlet görevlileri yürütüyordu.

normal yani böyle yorumlar. ayrıca adam laz müteahhit. fenere çakma fırsatı bulunca kaçırmaz tabi.
devamını gör...
yıllar öncesine ait bir beyandır.
arkadaşlar sizleri anlıyorum. istanbul seçimlerinde sayın yıldırım'ın kazanması için bir çaba sergiliyorsunuz. fakat bunu yaparken vicdanı elden bırakmayın.
"ben bu davanın savcısıyım." dediği bir davayı birkaç yıl sonra" kumpas" olarak nitelendiren
devletin başındaki sayın erdoğan 'a haksızlık etmiyor musunuz?
devamını gör...
şu başlığı açan arkadaşın, hangi akıl süzgecinden geçirip de böyle bir başlık açtığını gerçekten anlamaya çalışıyorum, bir sonuca ulaşamıyorum.

eğer birilerinin geçmişte verdiği demeç ve yaptıkları yorumlara bakılacaksa, delice savunduğu kişilerle ilgili daha fazla malzeme bulabilir.

eğer dürüst bir bakış açısıyla bakabilirse, onların geçmiş konuşmalarına da başlık açmasını beklerim.


tanım: trabzonspor eski yöneticisinin düşüncesini dile getirmesi.
devamını gör...
akıl ve vicdan kelimelerinin arkasına sığınıp haksızlık yapan kimseleri rahatsız etmiş konudur. eleştiriyorsanız iki tarafı eleştirmeniz lazımdır.

1- eski demeçleri konuşmayacaksak neden sözlükte onlarca sayfa eski demeç konuşulmuş durumdadır?

2- tayyip erdoğan`ın “bu davanın savcısıyım” ifadesi ekrem imamoğlu`nun şike kumpas davasını sahiplenmesini haklı çıkarır mı? hani yanlışı yanlışla savumak omurgasızlıktı? neden tayyipin hataları konuşulabilir de ekrem`in hataları konuşulamaz?

3- ekrem imamoğlu şike devasını sahiplendikten sonra bu dava için “kumpas” demiş midir? özür dilemiş midir? yanıldık demiş midir?

4- imamoğlu sporla iç içe olan birisi olarak türk futboluna operasyon çekenleri desteklediği halde hangi yüzle mazbatasını almadan stadlara girebilmiştir? muntemelen o taraftarlar da bilmiyorlar zamanında böyle bir halt yediğini.

5- bu başlığı ben açtım diye benim savunduğum argümanlar üzerinden cevap vermek de objektiflik değildir. ortada böyle bir açıklaması var. bu başlığı bir chpli açsa ona da mı ama erdoğan şöyle böyle demişti diyecekler merak ediyorum.
devamını gör...
chp için oy atacak fenerbahçe taraftarı için bir şeyi değiştirmeyecektir.. hem daha evvel söylenmiş can çıkarmaz bu demeçler.. sabah akşam “dolmabahçe mutabakatı” diye mabat yırtanlara o anlaşmanın da eski bir tarihte olduğunu hatırlatıp fenerbahçe - efes play off maçına dönüyorum ben..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar