ekrem imamoğlu'nun fetö ve pkk hakkındaki yorumları

ekrem imamoğlu olarak değil chp adayı diye seslenin gibi bir taktik herhalde. zaten kampanya süresince yancılarını da pek görmedik. ibb verilerini kopyalamakla olmuyor bu işler. mesnetsiz bir sürü makam arabası gündeme getirdin yalan yanlış.

desene kardeşim zamanında iştirakler daire başkanı fetöcüydü diye. bütün personel alımlarını o yapmıştı diye. siz neden fetöcülere izin verdiniz de. biz vermeyeceğiz desene.
ispark`ı hdp`ye vermemiz gibi bir durum söz konusu değil desene. bunu anca siz yaparsınız desene.

piyasaya çıktın çiçek böcek dağıtarak bir sempati kazandın. mazbatayı alır almaz verileri kopyalamak istedin; 4-5 yıl o koltukta oturacağın halde. sorarlar adama ne bu acele?
devamını gör...
(bkz: gelin beraber yönetelim)

nasılda kıvırmış soruyu soran uyarınca. ah be gülüm kişinin kendine ettiğini başkası etmezmiş. topuğuna sıktın.

edit: yaptığı açıklamayla daha da sıvamış. lafımı kestiler diyor ama kesilen bir şey varsa o da videodur. adam sormuş pkkya ne diyceksiniz diye. kendisi de gelin yönetelim diyor. ardından çevir kazı yanmasın minvalinden konuyu tayyibe getiriyor. uyarıyı alınca anladı zaar toparlamaya çalışıyor. yaptığı açıklamadaki konular hikaye. işin ana fikri bu cümle. bence konuşma ekrem daha beter oluyor.
devamını gör...
gelin türkiye'yi hep beraber yönetelim. sayın cumhurbaşkanı, sayın 24 haziran'da yetki alan ak partili yetkililer, nasıl ki türkiye'de birçok büyük şehrini chp kazandı, istanbul'u kazandı. ne bekası? kim daha vatansever? 82 milyon vatanseveri var bu ülkenin. terör örgütlerine karşı hep beraber ayaktayız ama işin altından başka kuyular kazıp, uydurma bahaneler üretip yok fetöcü yok başka bahaneler... valla onlara ne diyorum biliyor musunuz? suçladığınız iftiranızla karşı karşıya gelirsiniz.

imamoğlu'nun instagram hesabındaki paylaşımı.
devamını gör...
bahsedilen örgütlerin biri yıllarca malum kişiler tarafından sıvazlanmış, diğerinin de destekçisi olan parti yine o malum tarafından meclise buyur edilmiş. ama o kısmı hazmedebilip ağzını açmış imamoğlu ne diyecek diye bekleyenler var. at, gözlüğü...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar