ekrem imamoğlu'nun stv'de yorumculuk yapması

ibb başkanı adayı olunca gündeme gelen geçmiş. özellikle şike muhabbetlerinin döndüğü dönemde yaptığı yorumlar ile de fenerbahçelileri çok kızdırmış ve fenerbahçeliler chp'ye imamoğlu'nu aday gösterdiği için tepkiliymiş.

gerçi benim için farketmiyor. imamoğlu'nun stv'ye çıktığı günlerde iktidar da hocaefendi kelimesini dilinden düşürmeyip koyun koyuna yatıyordu cemaatle. ne yani imamoğlu'nun suçu Allah millet affetsin dememek mi.haber
devamını gör...
şöyle bir öneriyle geldiğim durum. eğer stv'de yorumculuk yapan veya alakası olan insanlar fetöcüyse hepsinin içeri alınması, yok değilse de hepsine aynı tavrın uygulanması mantıklı olur. benim için ikisi de sıkıntı değil. sonuç olarak bu dünyadaki değil ahiretteki adalete güveniyorum. akidesi bozuk insanlara hizmet edenler o gün orada daha net ortaya çıkacaktır.
devamını gör...
hükümet yalaması turgay güler'in ekrem imamoğlu'na yakın zamanda gerçekleşen programda hatırlattığı durum. imamoğlu hiç tereddüt etmeden yaptığını onun yanında bir o kadar da turgay'ın kanalında ve başka birçok ulusal kanalda spor programına katıldığını açıkladı.

şimdi başlayıp fetö mazisi, stv'de programa katılanlar falan diye başlansa bunu dile getiren white walkerlar ''ya ben sadece öylesine yazdım'' der, aslında maksadının karalamak olmadığını beyan eder. aynı işte günümüz haberciliği. ''sevimli köpek yaptıklarıyla herkesi güldürdü'' tarzı haberler yapılıyor ya hani memlekette başka haber değeri olan bir şey yokmuş gibi, işte bu konu da bunun gibi. yani nolmuş stv'de yorumculuk yaptıysa, ee?
devamını gör...
iktidarı, bugün terörist ilan ettiği oluşumla geçmişte yan yana durmakla suçlayan malum zihniyetin çok da tınında olmayan olay. o dönemde kimler kimler çıkıyordu gerçekten de, bu kişiler arasında bir chp'linin olması çok normal değil sanki. hani kandırılan taraf iktidar ya, o anlamda söylüyorum. her türlü pislik beklenir bunlardan, Allah oyunlarını başlarına geçirsin inşallah.

not: düşününce insanların uzman oldukları alanlarla ilgili programlara çıkması oldukça normal. irlanda'da falan hatta daha da normal. ama bizim ülkede işler çok öyle yürümüyor sanki. sol görüşlü hangi uzman samanyolu'nda çıkıp da bir program yapmış şimdiye kadar? hadi iktidar kandırılmakla meşguldu o sıralar, sen hangi gerekçeyle açıklayabilirsin bu durumu? sporun siyaset üstü ulvi bir alan olmasıyla mı? bi gülme geliyor bana...
devamını gör...
o günlerde zaman gazetesine abone olmayanları bir dövmedikleri kalıyordu devlet kurumlarında.
ben onun için, bu görüntülerden ancak şunu anlarım, istanbullular spor alanında şanslıdır.
devamını gör...
cehape'liler buna ne cevap verecek merakla bekliyorum hadi bakalım..

yazın bakalım youtube'a "akp stv" diye bir tek video bulabilecek misiniz?

fetö ile savaş böyle yapılır. öyle değil.
devamını gör...
eski futbol kulüpleri yöneticisi. o dönemlerde stv'nin bir beni çıkartmadığı kalmıştı. kıssadan hisse bu tarz şeyleri insanların önüne getirip bir noktaya çekmeye çalışmayalım. tamam severiz, sevmeyiz o ayrı. lâkin onların da bir ailesi, bir gururu bir haysiyeti var. yakışmaz.
devamını gör...
ebleh bir söylem. müslümanlar olarak hak, hukuk, adalet çizgisinden çıkmamak zorundayız. bu yeni mi öğrenildi yani. yahu bu adam beylikdüzü belediye başkanı değil miydi zaten. yapmayın bunu.
devamını gör...
yılmaz özdil'de yıllarca atv'de çalışmıştır, sabah gazetesi başyazarlığını yapmıştır, cem uzan'ın bir numaralı yandaşlığını yapmıştır ve şimdi çağdaş, laik, kültürlü bir muhaliftir. star gazetesi baş yazarlığından bahsetmedim bile. türkiye'de gerçekleşen normal durumlar bunlar.

ayrıca fetö'nnü gazete ve televizyon ve dershanelerine operasyonlar yapılırken, kılıçdaroğlu ve partisi çok geniş güvenlik önlemi almıştı. unutmamak lazım bunları da.

tipik türkiye işler iişte.
devamını gör...
süleyman soylu'da stv'de yorum yapmıştı, hatirlatirim.şu an iktidarın sevdiği fettah tam ince stv ve zaman gazetesinin ortagiydi. sutten cikmis ak kasik gibi ortalikta sacmalamak mide bulandiriyor. türkçe olimpiyatlarına başbakanlık düzeyinde katılanları da yazıp bu tür hafıza gidiklamasi yapmanın hiç iyi olmadığını belirteyim.
devamını gör...
fotoğrafta sadece telefonla bağlandığını görüyoruz, yorumculuk yaptığını değil. ben daha çok ekrem imamoğlu'nun trabzonspor'un eski yöneticilerinden olduğuna şaşırdım. ilginç.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar