eksi almaktan çekinmeyen yazar

ben. yazarım fikrimi beğenen beğenir beğenmeyen kendi bilir başkası beğenmeyecek eksi verecek diye yazacaklarımdan vazgeçecek değilim.
devamını gör...
ben cok kıriliyorum şahsen. yazdıklarım eşsiz derecede kaliteli ve dolu dolu. hangi edepsiz neden eksiliyor anlamıyorum. haset pislikler. caniniz cehennme.

gerçeği kabullenmiştir.
devamını gör...
ben de bu kategoriye girebilirim. hatta tanımı geçtim eklediğim fotoğraflara falan da eksi veriyorlar. yani haklılar köprüyü çekmişim misal tasarımını beğenmemiş sonuçta. takdir ediyorum. keşke böyle hani açı daha hoşuna gider yazsa da zevkini öğrensek.
devamını gör...
bırak eksi alacağımı bazen silineceğini bildiğim şeyleri de yazıyorum. önce eksiyi alıyorum sonra tanım siliniyor. pişman mıyım değilim yine olsa yine yazarım aklım hala yazamadıklarımda.
devamını gör...
eksicisini mabadımın kenarısın algısıyla manipüle etmeye çalışan koca yürekli yazardır. onu format uyarı verene kadar eksileyin.
devamını gör...
bunlardan birisi de benim. tanım başına 0.89 eksi almışım. bu da yüksek bir orandır diye tahmin ediyorum.

ancak eksi almak var, eksi almak var. örneğin trollük ya da provokatörlük amacı ile eksi almak ile düşündüğün şeyleri yazmak arasında fark var. kaldı ki insanlara kendimi beğendirmek zorunda değilim, onlar da benim fikirlerimi beğenmek zorunda değiller. herkese saygılı olacak şekilde yazarım, eksilemek isteyen tabii ki eksiler, sırf eksilenecek diye düşündüklerimi ifade etmekten kaçacak değilim.
devamını gör...
olması gereken yazardır. eksi almak ne demek? kişinin hayatında ne değişiklik yapabilir ki? sayılara biraz fazla anlam yüklüyoruz sanırım. burası sanal bir mecra ve aldığımız tüm eksiler bize düşman olunduğu için verilmiş olmayabilir. yazarın canı sıkkındır eksi verir, yanlış anlamıştır eksi verir, görüşünüz kişiye terstir eksi verir, üslubunuz hoşuna gitmemiştir eksi verir, hiç olmadı öylesine eksi verir. yani en fazla 24 saat içinde unutulacak olan eksiler için neden eğilip bükülmek? bence dürüstçe ve samimi bir şekilde yazılan tanımlar eksi de alsa önemli değildir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar