eksi oy

dinlerarası diyalog lafzını gören cemaatçi kardeşin verdiği oydur. bu oy verilirken entry'nin içeriği okunmaz. entry'de matematiksel mantıksal hata varmış yokmuş bakılmaz. otomatiğe bağlanmış gibi yağar dinlerarası diyalog lafının geçtiği entry'e eksi oy. madem böyle düşünüyorsunuz eksi oyu vereceğiniz yer belli. bakın burda da mantıksal ve matematiksel bi hata yok.

(bkz: e önce bi okusaydın)
devamını gör...
gün itibariyle gıda ürünleriyle, ya da markalarıyla ilgili girdiğim entrylerde aldığım sonuç. hayır karnı aç olan mı var anlamadım ki? *
devamını gör...
yazılan entrye kayıtsız kalmamanın iki yolundan biri.

2 aylık yazarlık hayatımda* en çok eksiyi bugün verdim sanırım. saçmalayan saçmalayana.
devamını gör...
aynı entaride, sizden daha aşağılarda ve güçsüz düşünen birileri varsa ve siz de çıkıp iki kelam etmişseniz, kendini aşağılık hisseden zatın verdiği oydur. bizi memnun ediyor. kollarısına parmaklarısına sağlık.
devamını gör...
sözlükçüleri küplere bindiren, dellendiren, zıp zıp zıplatan oy. alınan artı oy başına birer tane boncuk verildiğinden tüm bunlar. ne kadar artı oy alırsak o kadar büyük adam oluruz düşüncesinden.
bu sanırım hayattaki başarısızlıkların burada da sürmesine tahammül edememekten oluyor. kuşu ötmeyen erkeklerin trafikte canavarlaşması gibi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar