el şeklinde sabunluk

bayan elinin resmedildiği avuç içi yere bakacak şekilde monte edilen,avuç içi mıknatıslı,,tırnakları kırmızı ojeli sabunluk.
kullanılan sabuna da mıknatıs yerleştirilirdi. böylece plastikten yapılan bu sabunluğun avuç içinde tutunabiliyordu.
devamını gör...
90'lı yılların vazgeçilmez ürünlerindendi kendileri. zarif, ince uzun parmaklı, tırnakları kırmızı ojeli meçhul bir eldi. her 3 evden 2'sinde bulunan bu sabunluğun bulunmadığı 1 evde bulunmama gerekçesi "hiiii, günah günah, ojeli mojeli kadın eli, caiz değil" olarak ifade edilirdi.
devamını gör...
moda algısının ne garip ne acayip bir şey olduğunu bize tekrardan göstermiştir. arkadaşlar değinmiş ama söylemeden geçemiycem, bildiğin korku filmi gibi lan. kimilerinin uykusunu bile kaçırır.

- kazım bak nalanların lavabodaki elden bende istiyom bitane.

+ ya git, gece gece... yat uyu be kadın. fesuphanallah!..

------

- ojelerinin rengini çok beğendim.

+ ıha! mersi canım.

- seninkileri değil be lavabodaki elin ojelerini diyorum.

+ serpil oynattın anam sen azcık bu aralar, iyi değilsin bak.

- ne yapayım takıntı oldu bu el bende. al diyorum kazıma almıyor.


devamını gör...
murat menteş meme şeklinde olsa dünya daha güzel olurdu diyor sabunluklar için. lakin ben aynı şeyi diyemeyeceğim. ortalık daha bi c......t olabilrdi.
devamını gör...
ilk kimin aklına geldiği bilinmeyen korkutucu nesne. sanki o el hareketlenip boğazıma yapışıverecekmiş gibi hissettirip. şizofrenilerden şizofreni beğendirir. bunun farklı bir versiyonu da içinde ayetel kürsi yazılı dua eden eller şeklindeki porselen biblolardır.
devamını gör...
ailem oje sürmeme pek sıcak bakmıyordu. ben de güzelce kırmızı ojemi alıp bu hanım ablanın tırnaklarını boyamıştım hehehe.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar