elçin sangu

elfgillerden bir hanım efendi. televizyonda zaplarken bir anda kendisi karşıma çıkınca dedim noluyoruz. küçük bir araştırmayla ismini bulduk. kendileri oyuncu. bir kaç dizide oynamış. öyle bir geçer zaman ki, kurt seyit ve şura bunlardan bazıları. 11 temmuz 1988 doğumlu. bir çok hanım efendinin boya ile istediği renk tonuna ulaşamadığı saç rengine sahip*, saçı doğal turuncu imiş. saç rengimiz aynıymış yani *. Allah sahibine bağışlasın.
devamını gör...
"nerede yetişiyor bunlar" sorusunu akıllara getiren hatun kişi.
sade, düz değil, farklı bir güzelliği olan aktris.
daha önce neden dikkatimi çekmemiş dedirten kadın oyuncu...
devamını gör...
oyunculuğuyla kendini konuşturmayan attığı tweetlerle gündeme gelen kişi..

--- alıntı ---

ölümün rengi,ırkı,vay şöylesi ama böylesi olmaz fikirlerinizi savunurken bencilliğinizi,görüşlerinizi bir kenara bırakın da gelin!

ben kimseye ölsün,gebersin diyemem böyle bişey olamaz!nefreti hobi olarak yine yazın da ben"ilgilenmiyorum"! insanı sev önce.

kahrolsun,lanet olsun demediğim için yaftalayanlara selam olsun ,yolları açık olsun!

--- alıntı ---

ilgili tweetler için; https://twitter.com/elcnsng
devamını gör...
kızıl saçları ile bu dünyaya güzellik getiren bir bayandır. bir kızıl saçlı ancak bu kadar güzel olur. hem izmirli hem de çerkez olunca sanırsam ortaya böyle bir şey çıkıyor.
muhteşem güzelliğinin yanı sıra;

en iyi çıkış yapan oyuncu.

en iyi kadın oyuncu.

en beğenilen kadın dizi oyuncusu.

en iyi dizi çifti.

ödülleri de vardır. hollywood da olsa dünya çapında bir üne kavuşabilirdi.

kendisi nicole kidman, elizabeth hurley ve megan fox dan sonra 4. hayranlık listemdedir.
devamını gör...
güzel olmaktan başka bir şey yapmayan,bi halta yaramayan,hiç bir fikri olmayan ve kendisine gösterilen teveccühün kendi eliyle yapmadığı bir şey sebebiyle olduğunu bildiği halde buna bir dur diyemeyecek kadar zavallı beren saatler familyasından birisi.
devamını gör...
opera mezunudur. aşırı cıplaklığı ve erotizm sahnelerini oynamayacağını söylemiştir. 5 yıllık sevgilisi ile neden evlenmediği sorulunca seti yoğun çalışmayı sebep göstermiştir.elidor reklamında oynadıktan sonra şimdilerde boyner reklamında oynamıştır ve bi kuplecik de jenerikten mırıldanmıştır reklamda. kendi kadar sesi de güzeldir.
devamını gör...
1988 değil 1985 doğumludur. ilk görüşte çok güzel bulunan ama kendisini birkaç kez gördükten sonra o kadar da güzel değilmiş yorumları yaptıran kadın. bence bunun sebebi farklı olması*, ama o farklılığına alıştığınızda çok da güzel gelmiyor. bir de aşırı zayıf. ya da zayıfladı da ondan mı bu sıralar çirkin geliyor bana bilemiyorum.
devamını gör...
“cennet annelerin ayakları altındadır” hadisine şerh koymuş sevimsiz kadın.. bu ünlü tayfasının şımarıklığı ve cahilliği ciddi çekilmiyor..

devamını gör...
adres değişikliği yaptığından habersiz olan muhalif insanı. lideri kemal kılıçdaroğlu olunca normal tabi diyip geçiyorum. yok yani bu kadar unutkan bir ruh halin, beyin yapın var, ne işin olur muhalifçilik oynamakla senin e be köylü kızı.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar