elektriğe 3 ay zam yapılmayacak olması

indirim yapamayan epdk'nın bir garip müjdesi.

her 3 ayda bir zam mı yapılıyordu aklımdan çıkmış.

--- alıntı ---

enerji piyasası düzenleme kurumu (epdk) başkanı mustafa yılmaz, bu yılın ikinci çeyreğinde elektrik fiyatlarına zam yapılmayacağını bildirdi.

bugün yapılan kurul toplantısında 2020 nisan-haziran dönemine ilişkin elektrik tarifelerinin belirlendiğini kaydeden yılmaz, "2020 yılı nisan- mayıs- haziran aylarına yönelik herhangi bir fiyat artışı söz konusu değildir" ifadesini kullandı.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
halk düşmanı bir beyan.
topunuzun Allah belasını versin. insanların aklıyla dalga geçiyorlar. özelleştirme bu'dur. alın size din iman Allah kuran.
devamını gör...
coronavirus olsam gam yemem dediğim açıklama. ulan 2019'un son çeyreğinde %50 zammı çaktınız zaten. 3 ay daha zam vermesen ne olur sanki?
devamını gör...
almanya'dan halaoğlu ile görüşüyorum ve onun bana dediği, "halaoğlu yalan yok burada herkesin türkiye'yi konuşuyor.. erdoğan'ın açıkladığı tedbirler ve pakedler ardından halk ayaklanma noktasına geldi.. merkel'in açıkladığı 735 milyar euro'luk paked dahi insanlardaki türkiye hayranlığını gideremedi..

reis-i cumhur almanya bizi kıskanıyor derken boş atıp dolu yazmıyordu. helal olsun devlet büyüklerimize ve yöneticilerimize..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar