elektrikli yumurta haşlama makinesi

her şeyin makinesini yaptık bu eksik kalmasın demişler herhalde. neyse efenim artık yumurtalarınız için de bir makine mevcut. koyuyorsunuz yumurtaları ayarlıyorsunuz ayarını da tamamdır.
devamını gör...
yıllar önce dedemin yurt dışından getirdiği bu makine ile biz oynardık. bu kadar popi olacağını ve ülkemizde de rağbet edileceğini bilseydim o makineyi çakıl taşları ile doldurup da bozmazdım. aksi çocuk değildim ben, fazla meraklıydım taam mı? bu makine ile yumurta haşlandığını biliyorum ama bence çok gereksiz...
devamını gör...
hangi ortamda gereksiz icatlar vs. mevzusu açılsa bundan bahseder ve "olm bi kaba yumurta ve suyu koyup kaynatmak için makine mi kullanılır asdad asdadasd asdad diyerek gülerim" ve o ortamda istisnasız herkes bana bunun aslında işe yarayan bi cihaz olduğunu, haşlanmış yumurtanın kıvamının tutturulmasının önemli olduğunu söyler.
yeminle hayatta böyle dertleri olan insanları kıskanıyorum.
devamını gör...
pazarlama nedir? pazarlama, ihtiyacın olmayan şeyleri, ihtiyacın varmış gibi gösterme sanatıdır.

insanoğlu zaten makineleşmiş iken yapılabilecek en basit şeyleri de makinelere yaptırmayalım.

kıvammış da bilmem neymiş. ulan hayatımız boyunca yaptığımız bir iştir yumurta haşlamak. sürekli yapıldığı halde hala kaç dakikada rafadan olur, kaç dakikada kayısı kıvamında olur, kaç dakikada haşlanır bilinmiyorsa ve bunun için makineye ihtiyaç duyuluyorsa yumurta yemeyin bir zahmet.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar