elif elmas

#spor  #özgürler 

fenerbahçe'nin yeni transferi.
henüz 17 yaşında, makedonların gurur kaynağı.

aykut kocaman'ın mutlaka şans vereceğini düşünüyorum.
devamını gör...
- hocam orta alanda boşluk var elif elmas ile başlayalım mı?
+ haklısın oraya hasan ali’yi yazmalıyız.

az bir süre alsa da, dikine oynayacağını gösterdiği için bir daha kadroya giremeyecek oyuncudur.
devamını gör...
aykut kocaman "daha zamanı var" diyordu ama phillip cocu ilk 11'de oynatıyor. iki teknik adam arasındaki farkı gösteren bir kriter işte. biri , bu kadar genç birini oyanatıp da, olası bir mağlubiyette kime ne derim diye korkudan ölüyor ve son 15 'te bile oynatamıyor , diğeri hiç bir şeyi iplemeden avrupa kupası maçlarında bile ilk 11 de sahaya sürüyor. aferim filip.
devamını gör...
bu çocukta tuncay şanlı hırsı var. oyunun ruhunu diri tutan mücadeleci yapısı, isteği, arzusu, yeteneği her şeyi tam. elinde de büyük bir imkan var. sırtında milyonların gönül verdiği çubuklu var. inşallah milli bir gurur vesilesi olacak. inanıyorum sana çocuk. yeter ki çalış, yeter ki çok çalış!
devamını gör...
bu sezon oynadığı maçlarda çok beğendiğim fenerbahçeli futbolcu.

bu çocukta yetenek var, hırs var, çalışma azmi var. azıcık kafasını kullanırsa müthiş bir futbolcu olacak inşallah.
devamını gör...
bu kadar genç bir futbolcuya bu kadar çok ilk 11 de şans vermek, verebilmek cidden cesaret ister. bakalım bu iyi bir şey mi yoksa genelde yapılan son 15 de sahaya sürmek mi daha iyi bu vatandaş sayesinde biraz daha iyi gözlemleyeceğiz.
devamını gör...
adının kiril alfabesi ile yazılışında "j" harfi bulunmadığı için bildiğimiz elif'tir ve bu yüzden böyle düzenlenmiştir. kaldı ki kendisi dahi sosyal medya hesaplarında "elif elmas" olarak adını yazmaktadır. ismi bir kadın ismi diye abuk sabuk triplere girip "eljif"e çevirenlere de edep yahu diyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar