elsa karakteri

arendelle kraliçesidir. her ne kadar dışarıdan soğuk görünse de işin aslı öyle değildir. kardeşi annayı az kalsın öldürmenin eşiğinden döndüğünden beri buz ve kar yaratma gücünü bastırmaya çalışır fakat kazara kışı başlatmaya yine de engel olamaz.
devamını gör...
kardeşi anna’ya şarkılar yazdırandır. kardan adam yapsak seenleeee oyunlaaar oooynaasaaak aaartıık görmüyorum seeniii saanki gittiiin uzaaak üüülkeleereeee eeeskideen çok yakındıık şiiimdii uzaaaak needeeen aaanlaaasaam keeeşkeeeee tik tok tik tok.
devamını gör...
mis gibi kıpır kıpır sıcacık anna varken neden daha çok tercih edildiğini bilemediğim frozen karakteri. evet biliyoruz başrol tabi ama. ayrıca belirtildiği üzere pek çok kız çocuğunun özdeşleştiği bir karakterdir. öyle ki kendisi 5 yaşında olan sevgili kuzenim kendisini elsa beni ise anna zannetmektedir. evli olduğum içinmiş. beyimin adı da hansmış. teşekkürler süpermen.
devamını gör...
modern dünyanın meşru çocuk istismar araçlarından sadece bir tanesi. içerik yönüyle yetişkinler için yapılmış bir animasyon filmin yetişkin bir karakteri elsa. daima süslü elbiseyle, karanlık makyajla gezen ve özel güçleri olan bir yetişkin. içme suyu şişesinde bile elsa, 50 kuruşluk su 1 lira. hırsızın hiç mi suçu yok sorusuna fazla odaklandık asıl meseleyi kaçırdık yıllarca. hırsız kendi işini yapıyor, asıl mesele anne babalar çocuklarını bu istismardan ne kadar koruyor?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar