emre akbaba

#spor  #özgürler 

takımdan ayrılmak istediğini ifade etti. futbolcu iradesi bu şekilde beyanda bulunmuşsa zaten o takımda kalması hiç bir şeye yaramaz. umarım gs'ye gelir. ama istenen rakam 5 milyon eoru ve bu para peşin olacak. gs ise tarık çamdal, tolga ciğerci ve bir miktar para teklif ediyor , antalya kabül etmiyor. umutlar gomis'in arabsitan'a gitmesine bağlı.
buradan
devamını gör...
fenerbahçe'nin kulübüyle, gassarayın kendisiyle anlaştığı söylenen top tepici.. kime gider bilinmez ama bir iki sene sonra anadolu kulüplerine itelenmeye çalışılır..
devamını gör...
taş koyanlar olsa da sponsorlarımız yardımıyla bedavaya gelmiş futbolcumuz.
4m euro'ya ama 1m euro nef'ten, 3m euro da şampiyonlar ligi'nden elenen fener'den.*
devamını gör...
ekonomik kriz ülkeyi öyle bir vurmuş ki alt tarafı alanyaspor'un bir futbolcusu için millet birbirine girmiş. böyle topçular genelde iş yapmazlar, büyük takımlarda tutunamazlar ama inşallah yanılırım. başarılı olmasını gerçekten istiyorum. hayırlı olsun.
devamını gör...
fazla olaylı gelişinden inşallah overrated çıkmaz deyû endişeliydim fakat bugün girdiği andan itibaren hücuma çok iyi katkı yaptı. istek, arzu, gelip topu alma... gaassaray'ın şu an bunlara ihtiyacı var zaten. çünkü önde lütfullah bafetimbi gomis ve rodriguez dışında bi seçeneğimiz yoktu geçen sezon. mağripliler bi var bi yok. bu sene hem skorer hem oyun kuracak zekada iki oyuncumuz var gibi biri emre biri de henry çikolata onyekuru. tabii daha bi maçtan coşmamak lazım fakat bu gösterdikleri parıltı ışın kılıcına dönüşürse çok can yakar bu ikili.
devamını gör...
hayalini kurduğu formayı giydiğinde neler hissetti kimbilir..

bu açıdan baktım..

selçukta böyle gelmişti galatasaraya..

psikolojik üstünlük transferinden ziyade bu çocugun tuttugu takımın formasını giymesine çok sevindim.

iyi oynar kötü oynar onlar sonraki zamana ait tartışmalar..
devamını gör...
maçın akışını değiştiren muhteşem bir performans gösterdi. emre'nin en büyük artısı her zaman gol arayışında olmasıdır, sürekli oraları zorluyor ve bugün ekmeğini güzelce yedik. başarılarının devamını dileriz aslan parçası.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar