emre kılınç

sivasspor'da sözleşmesi sona ermiş ve galatasaray'ıma gelmiş sol ayaklı, orta alan, kanat, forvet arkası oynayan futbolcu. 25 yaşında ve hazır bir şekilde geldi, hocanın aklındak genç kadronun ilk seçeneği. başarılı bir sezon geçirdi umarım takım içinde iyi işler yapar ve avrupa görür.
devamını gör...
valla kendine dikkat etsin. ne bileyim. gitsin hocaya falan okutsun kendini. zira ne kadar böyle anadoludan oyuncu aldıysak başına bir şey geldi. ya bacagı kırıldı. ya depresyona girdi. ya hakeme kafa atmaya kalktı. inşallah başına bir şey gelmez.
devamını gör...
12 eylül 2020 galatasaray gaziantep fk maçı maçının kahramanlarından. maçın sonlarına doğru yaptığı ters bir hareket baldırına kramp girmesine vesile oldu ve çıktı ama bugün takip ettiğim kadarıyla antrenmana çıktı. anlayacak buranın sivas olmadığını ve bu çocuk avrupaya muhakkak transfer yapacak. aha buraya yazıyorum. bu çocuk üstüne koyup oynar ve iş ahlakını iyi tutarsa, avrupa yolu bu çocuğa gözükecek. lille osc bünyesinde barındırdığı 4 türk oyuncunun yanında, türkiye pazarından yine genç ve kaliteli topçuları izlemeye devam ettiğini deklare etti. neden olmasın. dün maçın içinde sol iç gibi oynadı, fatih hocanın ajandasında bizim düşündüğümüz gibi 6 numara falan yok, taylan'ı oraya monte ettiğini, emre'nin de yine bunlardan biri olduğunu, ön bölümde hem içeri, hem kanada kaydı hem de gelip geriden topun çıkması için top aldı. bakalım performansını en merak ettiğim adamlardan biri.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar