en iyi örtünme şekli

dindarların görüşü merak edilen durum. yani tabi baş.

a) şal *

görsel;b) çarşafc) klasik başörtüsü
d) büyük siyah başörtüsü *e) köylü tipif) diğer

görüş beyan etmek isteyen bir tanımla katkı yapıp şıkkı yazabilir.

edit: bunda ne var anlamadım. gayet faydalı bir konu. bir yerme yok hakaret yok. sınırları zorlayan mesajlaşmalarınızı eleştirdim diye olmaz ki ama. sizi gidiler.
devamını gör...
e şıkkı diyorum. ayrıca c şıkkı klasik bağlama şekli gibi gelmedi bana. klasik dediğin o köylü tipinin alttan bağlananı değil mi? c şıkkı anca düğüne giderken işte.
devamını gör...
başörtüsü takmayacak er kişileri ilgilendirdiğini düşünmediğim örtünme şeklidir. kişi hangisinin içinde kendini iyi hissediyorsa onu takar. bide kategorilere dizmiş aklınca. kenardan bakıp a iyiymiş yok yok c daha iyi aslında bunlar yetmez başka alfabelerden de x q falan getirelim. seçenek çoğalsın. maksat size konuşma alanı olsun.
devamını gör...
> şal şıkkının hiç belirtilmediği konu. ağırlıklı b ve d olanları. bence de d.

analizlerime göre şal takanlar böyle konulardan oldukça rahatsız oluyorken b ve d şıkkındaki gibi örtünenler açık yüreklilikle ve edeplice görüşlerini çekinmeden beyan edebiliyorlar. bir rahatsızlıkları yok yani. bu da zaten gayet normal olanı.

bir suçlama , bir hakaret falan yokken birileri feci derecede rahatsız. ben sizi anlıyorum. buraya yazmıyorum ama ben gibi çokları da anlıyor.

lan yoksa bunlar çarşaflı kızın o güzelliğini nuraniliğini mi kıskanıyorlar ahah. suratındaki boyaları silersen belki sana da gelir nuranilik.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar