en iyi uyandırma yöntemi

efendim pekala hepimiz bazen uyanma konusunda sıkıntılar çekiyoruz.aynı şŸekilde bir insanı uyandırmanız gerektiğŸinde de sıkıntılar çekebilirsiniz benim gördüğŸüm etkili ve hümanist sayılabilecek bir taktikse şŸöyledir bu konuda kşŸinin ismi farklı uzatma ve vurgularla zikredilir.mesela bu haşŸim ismi üzerinde gayet etkilidir.şŸöyleki haşŸim haaaşŸiim haaaaaşŸiiiim haşŸim
bir uzun bir kısa bir ters bir düz derken kişŸi uyanmışŸ sizi kalaylıyor olacaktır.
devamını gör...
öperek uyandırılabilir. erkek erkeği öperse zaten kalkış jet gibi olacaktır.
eşi öpecekse mutlu bir şekilde nazlana nazlana uyanacaktır.
baba çocuk anne çocuk da nazlana nazlana uyanacaktır.
devamını gör...
uyandırmak istenilen kişiye bağlı olarak değişiklik gösterebilen yöntemdir.

sevgili kardeşim ranzanın üst katında yatan beni sahur vakti uyandırmak için ayağımı gıdıklamayı tercih eder mesela. tekmeyi bir gün suratının ortasına yeme ihtimali olduğunu keşfettiğinden beri her ne kadar bu yöntemden vazgeçmiş olsa da zora düştüğünde cebinde bulundurduğu yöntemlerin en başında bu yer alır.

en son bulduğu yöntem, yorganın üzerinde olan elimin herhangi bir parmağına seri şekilde vurmak.
hatta cellallenip tepki gösterince:
-" en iyi işkence yöntemi bir hareketi seri şekilde tekrar etmektir nihahahaaa*" diye kendisini savunarak zafere ulaşmış edasıyla olay mahallinden ayrılıyor.

ikizler burcu işte n'olcak!
devamını gör...
monoton bir sesle uyandırılmak istenen kişinin ismi o uyanıncaya *kadar söylenir ama gerçekten monoton olmalı,altını birkez daha çiziyorum.
devamını gör...
bilirsiniz, garip bir uyandırma stili olarka isminin belli aralıklarla belli bir tonda söylenmesi vardır.

--sefeeeerr.. seferr!! sefeeeerrr seferr!!
şeklinde..
uyuyan kişi için büyük eziyettir.

bir ramazan günü, babamlara dedim ki, beni sahura farklı bir ses tonuyla çağırın. strese giriyorum mübarek vakitlerde yoksa..
tamam dediler..

ertesi gün sahur vakti, manzara şöyle..
babam elinde tepsi.. bir eliyle vuruyor tepsiye.. kızılderililer gibi..
--sefffeer sefffeerrr.. sefffeerr seffferr..

hiç unutmam.
devamını gör...
sakız çiğneyerek çıkan sese tahammül edemediğimi bilen annem bana bu kabusu her sabah yaşatır..saat 10 ise kalk çabuk saat 12 oldu der..tabii ben bilirim aslında saat 10 dur o sese daha fazla maruz kalmamak için yorganı kafama çekmeyi düşünürken annem benden daha hızlı davranarak yorganı alıverir ve ben yenik düşerim...
devamını gör...
kapıya hışımla abanarak gürültü bir şekilde açılır, lamba yakılır, uyuyan insan evladının üzerinden yorgan çekilir, bir yandan bağrılıp çağrılarak dürte dürte uyandırılır.

bu kadar iğrençliğe dayanabilip, hala devam ediyorsa da koyverin gitsin, hak etmiştir..
devamını gör...
kulağına doğru eğilip, hani elimizle milletin beline doğru yaptığımız ve bu el şakası sırasında söylediğimiz bir yansıma ses var, yaklaşık olarak şu kelimelerle yazıya dökebileceğimiz * yapmak. kurban hemen gözlerini requiem for a dream filmindeki göz açılma efektleri gibi açar gözlerini.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar