#özgürler 

5. (Tematik)
hoşbulduk desem azıcık geç olucak dimi? evet evet (u: ) . leman hımm 90 lı yıllarda okunur 2000 de bırakılır. selçuk erdemli yıllar cemil meriç'in sessizliğine geçmiştir iki dirhem . granülerden geriye kalanlardan da bu tek hücreli yaşam biçiminde ki acizane yazarı ortaya çıkarır.
devamını gör...
6. (Tematik)
hayatta yapmadığı şey kalmaması için tüm uğraşlarını veren yazardır*. idol'dür , ufuk açıcıdır, fikir vericidir.

gün gelip de ''babacığım golf de şunun surası nasıl oluyor da oluyor '' diye soracak çocuğuna cevapsız kalmamak * için golf bile oynamaya başlaması takdire şayandır. aman efendim golf zengin sporudur, bıdı bıdıdır gibi triplere girmez, onu da dener, bir tadına bakar, başarı ile de devam ettirir*.

komiktir, eğlencelidir,bilgilendiricidir,gurbetçidir.
devamını gör...
9. (Tematik)
hakkında yazdığım mahlas altı tanımları enteresan sekilde eksilenen yazardır, kımden ötürü ,kimden ötürü diye dusunuyorum ama sonra vazgecıyorum. beni mi sevmıyorsun , ılgılı yazarı mı,tanımı mı, bılemedım ben onu.cok da tın o ayrı.
devamını gör...
12. (Tematik)
kendisini sürekli eyyorlamam bu kadar mahlaslı üyeyle karıştırmaktayım, neyse, tanıma geçelim:


10 üzerinden 10 numaralık beşiktaş duruşu sergilemektedir. oldukça takdire değerdir, helal olsun.

süleyman seba'nın o meşhur sözünü şimdi söylemenin lüzumu da yoktur, lakin ortam müsait değil.
devamını gör...
14. (Tematik)
bu bir nick altı cancişliği değildir...
kankişliği de değildir...
panpişliği heeeeççç değildir...

tamamen samimi duygularımdır...
kimi zaman yardıra yardıra güldüren, kimi zaman "vaaay beee" dedirten artı vermekten kendimi alıkoyamadığım yazarlarımızdandır.zeki,nazik ve espiri anlayışı oldukça parlak olan bir arkadaşımız.pozitif enerjisiyle beyaz listemde üst sıralarda.


(bkz: senden acayip elantirik alıyom)
devamını gör...
17. (Tematik)
oncelikle itiraf ediyorum, bu adamin nick'ini feci sekilde kiskaniyorum. hani vizontele'deki deli emin misali, benim aklima gelmisti demek istiyorum ama o da yalan...

sonrasinda bu adam toplama pc gibi birisi, adam sayisalcilardan daha cok sayisala merakli ben anlamadim ki. hobi olarak sayisalla ilgilenip, fizik calisip, fizikcilerin aciklarini bulup onlari delirtiyorum modunda. *

bir de cayini hopurdete hopurdete icip, daha benim imsakima 1saat var diye havasini atmaktan da zerre geri kalmazmis bunu da gorduk.

ha bir de sozlukte kalibresi ciddi manada yukarilarda olan nadir kisilerden ya da cok iyi rol yapiyor bilemedim ben onu.

ayrica sozde degil, cidden tam bir istanbul asigiymis kendisi. hani istanbul denince, aklina ilk sultanahmet ya da eminonu gelmeyenlerinden.
arnavutkoy'un varligindan haberdar olanlardan ve benim okulumda benden daha cok keyif yapmis olanlardan vakti zamaninda. ha bir de bu okulda eglenme kismini kiskaniyorum evet.
devamını gör...
18. (Tematik)
kalibresini kiskandigim nadir kisilerden.

ben de bir gun form doldururken son bitirdigi okul kismina lise yazmaktan kurtulucam taam mi demek istiyorum kendisine.
o planladigin rumeli hisari uzerinden gececek wifi aginin faraday kafesi de benden olsun size sozumu simdiden veriyorum kendisine. tesla olaylarinda ise belli ki benden bile daha tecrubeli. saygilar deyip cekiliyorum bu konuda.

bir de o izotoplar pek uygun degil sinusodial transfer icin diyorum, notronlar kendilerini onemsiz hissediyorlarmis sonra, nerede kaldi bizim izotoplugumuz diyorlarmis, hele bir de faz'i yuksek tutacagini iddia ediyorsun. yo dostum yo, faz'i 0'lamak lazim. kullerimden yeniden dogarim modu olsun de mi ama.
devamını gör...
19. (Tematik)
şu sözlükte tanımını görünce okumadan geçemeyeceğim birkaç yazar var.
işte bu yazar, o birkaç kişinin işini çok zorlaştırıyor gözümde. * *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar