engin altan düzyatan

#özgürler 

gülünce bir canavara dönüşüyor ama az evvel elifbanın ilk satırını eksiksiz okuyarak mütedeyyin kızların yüreğini hoplatmıştır.
devamını gör...
bayanlar hoş bulabilir bu adamı ama gerçekten çok kötü giyiniyor. bugün canlı para da berbat bir askeri yeşil gömlek, yakasının kenarında parlak sarı yaldızlı bir şerit olan alakasız siyah bir ceket giymiş. kız arkadaşı falan yok mu ya da sponsor yok mu, en azından hayır sever bir arkadaşı yok mu giyim konusunda yardımcı olabilecek? diye düşündüğüm kişi. bir de ''he hö hö hö he hö hö'' diye özürlü gibi gülmesi beni benden alıyor. 70 milyon izliyor, biraz dikkat etsene engin altan.
devamını gör...
yakışıklı olmanın da başa bela olduğunu kanıtlayan adam. başka biri böyle gülse bu kadar komik gelmezdi belki, ama insanın belli bir karizması olunca her şeyi mükemmel olmalıymış gibi beklentiye girmeden olmuyor sanırım.

itiraf ediyorum, canlı para izlerken sürekli gülsün diye bekliyorum. hatta gülüşünü görüp ben de ona güleyim diye canlı para izliyor olabilirim. evet, mümkün.

he bu arada kendisinin çiçeği burnunda gencecik hallerini şimdi trt1'de yayınlanan 'koçum benim'de görmek mümkündür.

o değil de, 'düzyatan' nedir ya?
devamını gör...
bir rivayete göre canlı parayı bu adam yüzünden izleyenler varmış. yüzünün şeklini değiştirmeden boğazından gelen o gülüş sesine rağmen efendiliğine hayran olmuş kızlar. programı sunarken kollarını bile birleştirmiyormuş, hep yanda. bunu neden yapmıyor hiç anlamış değilim. oldu olacak ellerini önde birleştir de kızlar efendiliğinden düşüp bayılsınlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar