sen anlamazsın diye lafı ağzınıza tıkan kim varsa kürekle kovalayın yok öyle dünya ona dünya'yı dar etme vakti geldi.

bomonti dark içenleri izlemeyi seviyorum diyenler, abi eve girmeden ederlezi çalan bulgar çingeneye 1 lira vermek hayatımın merkezi diyen, robinson crusoe 389 kitabevi komşum olunca başım göğe erdi diyen, kadiköy anadolu lisesi, barış manço kültür merkezinin mudavimi olduk ya hahahah azizim diye kanınızı kim sömürüyorsa yanlış yoldadır. en kısa zamanda mis gibi 140 m2 istanbul'un kalbi beylikdüzünde kiraya çıkması kafidir hatasından dönmek adına.

hocam ben o 2500 lira kirayı m2'ye değil sokağın kültürüne modanın kendine has kokusuna, beşiktaş yokuşunun yıldız kısmına bakan ahengine veriyorum diye laf cambazlığı mı yapıyor koşarak kaçın.

devamını gör...
başka şehirden baktığında mantıksız olan durum. ama istanbul da o emlakçı zümresi ve sahibinden sitesi o kadar uçurdu ki piyasayı istanbul un bitimi denilen tuzla da 1500 lira kira istiyor adam. neymiş e5 e bir dolmuşla gidiliyormuş dalga geçiyorlar insanlarla resmen. önceden sadece beşiktaş kadıköy için olan 2500 lira kira diğer ilçelere de hızla yayılıyor. ölsün mü bu kiracılar sayın ev sahipleri.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar