dünyaitiraf.com

#sözlük dışı/forum 

çok düşündüm artık itiraf ediyorum;

şu sıralar çok yoğunum, gündüz ayrı gecem ayrı... kimsecikler beni anlamıyormuş gibi geliyor... yoruldum artık, uzun bir tatile çıkmak istiyorum, şöyle gidilince dönülmeyecek bir yerlerden... çok mu arabesk oldu ne içimdeki arabesk tutuma da acaba fazıl küfrediyor mudur? hadisin o kendi işine baksın, piyanist bozuntusu... hem itiraf edeyim piyanistleri de hiç sevmem. eski türk filmlerinde olur bu sahneler, nereden esinlenmişler anlamadım. zengin ailenin kızı yahut oğluna mutlaka yalıya!(eskiden herkes yalıda oturuyor ya hani) bir piyano öğretmeni tutulur! gülmek geliyor içimden hatırladıkça bu sahneye her zaman gıcık olmuşumdur...

yahu saz dersi versin, davul dersi versin, ud dersi versin mübarek , olmadı şan dersi versin, flüt dersi versin hepsi de türk çalgılarında var, yahut sesini eğitsin yalının bahçesinde güzel güzel şarkılar söylerken bir plak yapım şirketcisi duysun artiz yapsın bu kızı, ya da yoldan geçen simitçi aşık olsun filan olaylar gelişsin... piyano dersi nedir yahu? hiç gerçekte böyle bir olay vukuu bulmuş mu acep?

itiraf ediyorum çok sinirlendim... başımdan dumanlar çıkıyor şu an. yok kimseye sinirlenmedim, türk filmlerindeki o piyanist bozdu kafamı..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.