18 sayfa aşk mektubuna düşünmem lazım diye cevap yazan kız

bizim okulda abdülkerim diye bir çocuk vardı. kızların tarafında bir kız görmüş. aşık olmuş. amma lakin ki konuşamıyor. çünküleyim kız erkek ayrı okuldayız o bakımdan. ama bahçede filan görmüş bu kızı. bizim bahçelerimiz de ayrıydı o zamanlar. ama arada görünmez bir çizgi vardı. kızlar erkeklerin tarafında erkekler kızların tarafında geçemiyor. ara sıra masuzdan toplarımızı kaçırıp geçiyorduk o ayrı.

neyse dedim ben buna oğlum bir mektup yaz göndeririz kıza. iyi dedi yazayım nasıl göndereceğiz. benim tanıdık bir kız vardı. dedim onunla göndeririz. iyi dedi.
neyse eleman bir aşk mektubu yazmış tam 18 sayfa. dedim oğlum bu ne lan? insan okuyacak bu mektubu. keşke özet geçseydin.
dedi oğlum gönder bunu işte.
dedim tamam. şöyle bir baktım da en arkaya da necip fazıl'dan up uzun bir şiir yazmış. kendi el yazısıyla. böyle cicili bicili yazmış hem de. *

neyse işte

mektubu gönderdik kıza. bir gün sonra da cevap aldık. elemanın 18 sayfalık aşk mektubuna kız ne yazsa beğenirsiniz. kılıçoğlu nakliyat'ın bloknot sayfalarından bir tanesine kurşun kalemle düşünmem lazım yazmış.

dedim oğlum abdül.bırak bu kızdan hayır gelmez. lakin dinlemedi. şimdi 2 tane çocukları var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.