recep tayyip erdoğan

#siyaset 

yerel seçimlerde bir cacık olmadıkları ortaya çıkan, son günler de bir olay olsa da tekrardan şuna çakalım diye ağızlarının suyu akan darbeci cemaat yandaşlarının kendisini istifaya davet ettiği başbakan. her olayda kesin bitiyor, azalacak , kaybedecek, rabbin kızgınlığı üzerine olacak diye beyni uyuşturulanlar , her durumda bu sefer inşallah ölecek diye de iç geçirenleri sayısı belirli standartta artıyor ve azalıyor.

başbakan kendi cemaatlerine destek çıktığında arkasında duranlar, bugün çıkar çatışmasından ( ekmeğini kesmesi - diyalog adı altında islamı zedelemeleri ) ve nasıl tehlikeli bir varlık yapısı olduklarını beyan ettikten sonra şu an yanlarında değillerse recep tayyip erdoğan kesinlikle doğru yolda! %0.5 lik etkisi olanların yanında olmaması vatan ve islam için daha hayırlı. zaten yaşadıkları şoku atlatmaları zaman aldı ikinci gezi'de hepsini bu sefer kazlıçeşme yerine taksim'e davet ediyoruz. chp ye oy isteyen işkembe orada zaten olmalı!

solcular ve ulusalcılar üzerine yazı yazacak bir durum söz konusu bile değil onlar zaten 2002'den beri böyleler. bu millet de ne olduklarını biliyor. borç'dan haciz gelse sorumlusu sağcı ve dindar hükümetler'!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.